آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن


آموزش خدمات ناخن با مدرك رسمي سازمان فني حرفه اي در آموزشگاه آرایشگری لیدا در کرج

امروزه لاين ناخن از لاين هاي پرطرفدار و پردرآمد در سالن هاي زيبايي است.بنابراين روزانه هنرجويان زيادي براي آموزش اين رشته زيبايي به دنبال آموزشگاه معتبر هستند

آموزش کاشت ناخن
آموزش کاشت ناخن

در آموزشگاه آرايشگري ليدا رهام آموزش خدمات ناخن توسط مربيان متخصص و خلاق در اين زمينه به هنرجويان عزيز ارائه ميشود

كلاس آموزش كاشت ناخن طبق سرفصل مربوطه به هنوجويان آموزش داده و ميشود و پس از اتمام دوره هنرجو ميتواند مدرك فني و خرفه اي دريافت كند.

داشتن دست های زیبا یکی از عوامل زیبایی و مرتب به نظر رسیدن خانم هاست. کاشت ناخن این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است و خانم ها برای مرتب و آراسته به نظر رسیدن ظاهرشان از این روش کمک می گیرند. همچنین ممکن است برخی افراد به دلیل مشکلاتی که ناخنشان دارد مانند شکنندگی، انحراف ناخن ها و یا عادت به جویدن ناخن ها، از کاشت ناخن استفاده کنند. در پایان کلاس کاشت ناخن، هنرجو به توانایی کاشت، ریموو و ترمیم ناخن برای انواع ناخن ها می رسد.

دوره آموزش كاشت ناخن در دو سطح مبتدي و پيشرفته برگزار ميشود كه هر كدام از اين دوره ها شامل سرفصل آموزشي مخصوص هستند

آموزش بافت مو در کرج

سرفصل هاي آموزش دوره مبتدي كاشت ناخن

 • آلودگي زدايي محیطي وحفاظت و بهداشت فردي
 • مانيكور ناخن دست
 • پديكور ناخن پا
 • مشاوره و پذيرش مشتري
 • معرفی ابزار کاشت ناخن
 • بسترسازی
 • تیپ گذاری ناخن

سرفصل هاي آموزشي دوره پيشرفته كاشت ناخن

 • بالابردن سرعت کار
 • کاشت بیبی بومر
 • کاشت ماربل
 • كاشت ژل
 • گریمهای سالنی
 • کاشت فرنچ دائم
 • دیزاینهای دائم
 • کاشت با فرمر

ابزارهاي مورد نياز آموزش كاشت ناخن دوره مبتدي و پيشرفته

آموزش تخصصي در محيط حرفه اي

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای، توسط آموزشگاه آرایشگری ليدارهام به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: سوهان دستی و برقی، محلول ضد قارچ، انواع پلیش ناخن، ژل و کرم مخصوص مانیکور، انواع لاک مخصوص فرنچ و طراحی، پودرهای مخصوص کاشت ناخن، تیپ و ناخن گیر می شود.

نحوه برگزاري كلاس هاي آموزش كاشت ناخن

آموزش دوره هاي مبتدي و پيشرفته كاشت ناخن جهت رفاه حال هنرجويان عزيز به دو صورت خصوصي و گروهي برگزار ميشود و هنرجو با هر نوع بودجه ميتواند در كلاسهاي آموزشي مدرسه زيبايي ليدا رهام ثبت نام كند

مبتدی گروهی ۳میلیون تومن در۴۰ ساعت
مبتدی خصوصی ۳میلیون و ۶۵۰ هزار تومن در ۱۵ساعت

پیشرفته گروهی۰۰۰، ۴،۹۵۰ در ۵۰ ساعت
پیشرفته خصوصی 6500000در ۲۰ ساعت

تخصصی گروهی ۵،۹۵۰،۰۰۰ در ۳۰ ساعت
تخصصی خصوصی 7500000 در ۱۰ ساعت

هنرجو بعد از اتمام دوره آموزش ميتدي و پيشرفته كاشت ناخن چه توانايي هايي دارد؟

هنرجو پس از اتمام دوره با تمام ابزارهای کاشت ناخن از جمله دستگاه سوهان برقی، سوهان دستی، پرايمر،ضد قارچ، پودر کاشت، لیکوئید کاشت، سوهان برقی، سوهان چوبی و پلیش بافر، تیپ کاشت، کاتر، نیپر، سوهان ناخن، گوشت گير، ژل مخصوص مانيكور، كرم مخصوص مانيكور، ناخن گير، چسب ناخن، لنز ناخن، لاك مخصوص فرنچ، انواع لاك طراحي، انواع لاك رنگي، شابلون، محلول ضد عفونی آشنا خواهد شد.

تمام روش هایی که یک ناخن کار حرفه ای باید برای انجام کار بداند را یاد می گيرد و در مهم ترین متدهای روز کاشت ناخن از جمله آموزش کاشت ناخن با پودر، ژليش ناخن،کاشت ناخن قالبی یا دوآل، کاشت ناخن اکلیلی، کاشت ناخن دیپینگ، لمینیت ناخن یا لاک ژل، کاشت ناخن سیلک، کاشت ناخن فرنچ یا فرنچ دائمی، کاشت ناخن بیبی بومر، کاشت ناخن مرمریت، کاشت ناخن موقت یا تیپ گذاری، کاشت ناخن هلویی، کاشت گریم، کاشت سرامیک ناخن، کاشت گل خشک و کاشت طلاکوب و ماربل مسلط می شود.

آموزش کاشت ناخن با مواد پلی ژل

مواد پلی ژل چیست؟

نوعی کاشت ژل ناخن است که مقاومت کاشت پودر (اکریلیک) را دارد و همچنین انعطاف پذیری کاشت ژل را نیز دارا می باشد، پس می توان گفت یکی از بهترین نوع های کاشت ناخن می باشد. ماندگاری پلی ژل روی ناخن در صورتی که صحیح پیاده سازی گردد حدود ۳هفته است، معمولا قبل از اینکه پلی ژل آسیب ببیند زمان ترمیم ناخن فرا می رسد.

همانطور که گفته شد پلی ژل ها در عین حال که دوام بالایی دارند، انعطاف پذیری مناسبی هم دارند که از آسیب ناخن ها به خوبی جلوگیری می کنند. پلی ژل ها به وسیله دستگاه یو وی خشک می گردند و سوهان کشی آن ها نیز آسان و راحت می باشد. می توان گفت به دلیل همین مقاومت و انعطاف پذیری پلی ژل ها دارای شکنندگی کمی می باشند.

حتی می توان ترمیم کاشت پودر را با مواد پلی ژل انجام داد ولی از نظر حرفه ای کار درستی نبوده و بهتر است پلی ژل را روی صدف طبیعی ناخن استفاده نمایید و صفر تا صد کاشت مواد یکسانی داشته باشد.

همانطور که می دانید آزاردهنده ترین مسئله برای تکنسین های ناخن هنگام کار با اکریلیک این است که مواد لیکویید کاشت ناخن پودر ،بوی بسیار قوی دارد و اگر افراد به آن عادت نداشته باشند اغلب می تواند باعث سردرد شود. کاشت اکریلیک همچنین گرد و غبار معلق در هوا ایجاد می کند که کاملاً روی محل کار و ابزار و وسایل فرود می آید و باعث به هم ریختگی می شود. پلی ژل این فرصت را برای ناخنکارها فراهم می‌کند تا خدمات کاشت ژل ناخن را به جای کاشت اکریلیک به مشتریان خود ارائه دهند، زیرا پلی ژل بدون بو بوده و مانند کاشت اکریلیک باعث به وجود آمدن گرد و غبار در محل کار شما نخواهد شد.

ضمن اینکه کار با پلی ژل  بسیار آسان است پلی ژل بسیار انعطاف پذیر می باشد. به همین دلیل  می توان به راحتی با استفاده از قالب کاشت ژل به انجام کاشت ناخن ها پرداخت. یکی دیگر از مزیت های کار با پلی ژل این است که پلی ژل به صورت یک ژل ترکیبی داخل تیوپ هایی با اندازه های مختلف تولید می شود و مانند کاشت اکریلیک دیگر نیازی به ترکیب کردن پودر با لیکوئید نخواهد بود. اگر سطح پلی ژل را لمس کنید، متوجه خواهید شد که بسیار چسبنده است. بنابراین باید همراه با لیکوئید پلی ژل استفاده شود. لیکوئید پلی ژل باعث کاهش غلظت پلی ژل شده و کار را برای شما آسان خواهد کرد. بنابراین وقتی قلم را روی آن فشار می‌دهید، در جای خود باقی می‌ماند اما به شما امکان می‌دهد آن را به راحتی به شکل دلخواه تغییر دهید.

و نکته خوب اینکه در صورت تمرین بسیار و کسب مهارت، کاشت ناخن ها با استفاده از پلی ژل بین 45 دقیقه تا 1 ساعت طول می کشدکه در مقایسه با کاشت پودر زمانی بسیار کوتاه است در صورت کاشت بیبی بومر با استفاده از ترکیب رنگ های پلی ژل نظیر صورتی و سفید از ابتدای کار تا پایان 2 ساعت طول می کشد. البته این مدت زمان به صورت تقریبی بوده و نسبت به هر ناخنکار متفاوت می باشد. شما می توانید در صورت تکرار و تمرین بیشتر سرعت کار خود را افزایش دهید.

کاشت پلی ژل می تواند سه تا چهار هفته دوام بیاورد. ماندگاری کاشت ژل شما به کیفیت مواد کاشت، طول ناخن و سبک زندگی شما نیز بستگی دارد. اگر هر روز درگیر فعالیت هایی هستید که امکان آسیب رسانی به ناخن های شما را دارد کاشت پلی ژل شما ممکن است در تمام ماه دوام نیاورد و ناخن های شما زودتر از حد معمول نیازمند ترمیم شوند

همچنین کاشت پلی ژل هیچ آسیبی به ناخن های شما نمیزند تا زمانی که به درستی روی ناخن ها پیاده سازی گردد و به نحوه ای صحیح ریموو شود و همچنین از پلی ژل با کیفیت استفاده شود، به ناخن های طبیعی آسیب نمی رساند.

درکار کاشت ناخن با ژل لازم است ازپرایمر غیر اسیدی استفاده نمایید. پرایمرها هر گونه چربی و رطوبت باقیمانده روی صدفه ناخن را پاک می کنند. در صورت استفاده نکردن از پرایمر های غیر اسیدی مواد کاشت ژل به درستی به ناخن ها نخواهد چسبید و مواد کاشت ژل از سطح ناخن ها جدا خواهند شد. استفاده از پرایمر غیر اسیدی همچنین از ایجاد هرگونه حباب برای چسبندگی بهتر جلوگیری می کند.

روش های مختلفی برای ریموو کاشت پلی ژل وجود دارد. می توان به کمک سوهان دستی و یا سوهان برقی ژل را از روی ناخن ها ریموو نمود. یکی دیگر از روش های ریموو کاشت ژل از روی ناخن های طبیعی استفاده ازپنبه آغشته به استون می باشد. در این روش می توانید مقداری پنبه را به استون آغشته نمایید و پنبه ها را با استفاده از فویل روی ناخن ها ثابت نگه دارید. پس از گذشت چند دقیقه مواد ژل از ناخن ها جدا خواهد شد. البته امروزه بیشتر ناخنکارها از ابزار مخصوص ریموو کاشت ژل نظیرنیل آف ریموور استفاده می کنند. نیل آف های ریموور همانند گیره های کوچکی طراحی شده اند که روی ناخن ها قرار می گیرند که همانند فویل  عمل می کنند.

در دوره تخصصی آموزش ناخن در مدرسه زیبایی لیدا رهام جدیدترین متد کاشت ناخن و استفاده از موادهای روز دنیا به هنرجویان عزیز آموزش داده می‌شود .

برخی سوالات شما

آيا كاشت ناخن بازار كار خوبي دارد؟

امروز  بازار کار کاشت ناخن حسابي داغ است و روز به روز به طرفداران آن اضافه می شود. ممکن است بعضی افراد زمان کافی برای رسیدگی به ناخن هایشان را نداشته باشند و یا به دلیل شرکت در مراسم های مهم زمان کافی برای زیبا کردن ناخن ها را نداشته باشند. از طرفی به دلیل اینکه بعد از کاشت ناخن همه این افراد به ترمیم نیاز دارند بنابراین همیشه مشتریان پر و پا قرصی خواهید داشت. کاشت ناخن یکی از رشته های پولساز آرایشگری است که در صورت کسب تخصص های لازم و پشتکار بالا می توانید به راحتی و به سرعت به درآمد بالایی برسید.

چگونه ميتوان در رشته كاشت ناخن متخصص حرفه اي شد؟

در دوره اموزش کاشت ناخن در آموزشگاه آرایشگری ليدارهام ،هنرجو ابتدا با روش های حفظ بهداشت ناخن و جلوگیری از ایجاد قارچ ناخن آشنا می شود و سپس روش های کاشت ناخن، مزیت های هر روش، تفاوت های آن ها، نحوه سوهان کشی و حرکت صحیح دست به هنگام سوهان کشی، میزان فشار مناسب و نحوه حرکت دست ها در گوشه های ناخن ها را به صورت کاملا عملی یاد می گيرد.كارآموز در این دوره با تمام روش های مانیکور، پدیکور، کاشت پایه، کاشت هلویی، ریموور، کار با انواع قالب، کاشت تزیینی، مرمریت و گل خشک سیلک، طلاکوب، ماربل، انواع کاشت پودر کریستالی، شاین، هلویی، بیبی بومر، کاشت گریم، نحوه چسباندن فرمر و کاشت با فرمر، کاشت با پودر رنگی و لیکویید، کاشت فرنج و ژلیش کردن ناخن نیز آشنا می شود.و با گذراندن اين دوره و تمرين و پشتكار به يك ناخنكار حرفه اي تبديل ميشود.

چرا كاشت ناخن پرطرفداره؟

امروزه بانوان به زيبايي و مرتب بودن ناخن هاي دست و پا اهميت فراواني ميدهند. داشتن ناخن های کشیده و خوش فرم علاوه بر اینکه باعث افزایش اعتماد به نفس می شود به آراستگی ظاهر هم کمک می کند. بعضی از خانم ها به دلیل شاغل بودن فرصت کافی برای رسیدگی به ناخن ها رو ندارند و یا ممکن است به دلیل شرکت در مراسم عروسی و یا پیروی از مد روز به دنبال مدل های خاص کاشت ناخن باشند. از طرفی ممکن است به دلیل مشکلات ناخن ها نتوانند ناخن های خود را بلند کنند. تمام این موارد دلیل رونق بازار کار کاشت ناخن می باشد.

[elfsight_instagram_feed id=”1″]

[instagram-feed type=”hashtag” hashtag=”#lidaraham_nails”]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *