پاک کردن تاتوابرو با لیزر بهتر است یا مواد گیاهی

پاک کردن تاتوابرو با لیزر بهتر است یا مواد گیاهی ؟

 

تاتو ابرو در رنگها و مدل های مختلف نیاز به بررسی کارشناسانه دارد و متخصص پاک کردن تاتو باید تشخیص دهد که چ روش پاک کردنی مناسب این نوع از تاتو میباشد 

اگر تاتو ابرو دارای رنگ کرم یا اصطلاحا رنگ بژ است نباید برای پاک کردن از لیزر استفاده شود دستگاههای لیزر با طول موج های متفاوت برای هر نوع رنگدانه ای با هم فرق دارند و این تشخیص نیاز به علم و تجربه متخصص اینکار دارد 

توصیه میشود برای پاک کردن تاتو روی ابروهایی که مو دارند و رویش مو فعال است از روش فی ریمووال برای پاک کردن استفاده شود و اکر شخصی تاتو قدیمی با رنگدانه های آبی و سبز دارد و ابرو موهای خود را بکلی از دست داده بهترین روش استفاده از لیزر با طول موج مناسب است.

 

آیا برای پاک کردن تاتو خط چشم میتوان از لیزر استفاده کرد؟

 

بهیچ عنوان توصیه نمیکنم از لیزر برای پاک کردن هیچ نوع خط چشمی استفاده شود .چشم دریچه بدن انسان است و عضوی بسیار حساس و آسیب پذیر است و چون کلا از بافت چربی و رگ و عروق تشکیل شده با اشعه لیزر هرچقدر هم ضعیف آسیب های جبران ناپذیری میبیند 

 

آیا تاتو خط لب و رژ لب را میتوان با لیزر پاک کرد؟ 

 

لیزرها طول موج های مختلف و متفاوتی دارند و معمولا قادر به پاک کردن رنگدانه های سبز و آبی هستند و نمیتوانند رنگدانه قرمز را پاک کنند در اغلب موارددحتی باعث پخش شدگی رنگ میشوند

 

 

پاک کردن تاتو بدن با لیزر چند جلسه زمان میبرد؟

 

پاک کردن تاتو پروسه ایی طولانی است و کلاینت در این مورد باید صبور باشد زیرا تعداد جلسات به عوامل مختلفی بستگی دارد مهمترین عامل تاثیر گذار در پاک شدن تاتو مقدار رنگدانه موجود در پوست هر شخص است اینکه چه نوع رنگی استفاده شده و رنگ مصرفی چه میزان فلزات سنگین داشته است عامل مهمی در پاک شدن تاتو است

 

لیزر چگونه باعث پاک شدن تاتو میشود؟

 

اشعه لیزر به رنگ تاتو تابیده میشود و پیوند بین رنگدانه ها و پوست را میشکند این عمل باعث خرد شدن رنگدانه و جدا شدنش از سلول های اپیدرم پوست میشود مقداری از رنگ با سلولهای مرده از سطح پوست کنده میشود و مقداری با مواد زاید بدن از طریق لنف،عروق دفع میشود این عمل در طی هر جلسه اتفاق می افتد تا اینکه هیچ رنگی در لایه اپیدرم پوست باقی نماند

 

کمترین تعداد جلساتی که نیاز است برای لیزر کردن تاتو چقدر است؟ 

 

معمولا هر کلاینت بسته به نوع تاتو،اندازه تاتو و مدت زمانی که از انجام تاتو میگذرد نیاز به تکرار جلسات دارد ولی بطور میانگین حداقل سه جلسه به بالا باید مراجعه کنند.

 

هزینه انجام لیزر برای پاک کردن تاتو چقدر است؟ 

 

انجام لیزر کاری پرهزینه و گرانقیمت است زیرا مرکز برای خرید دستگاه هزینه بالایی پرداخته و اپراتور نیز بابت انجام کار پر خطر مقدار زیادی پول دریافت میکند 

در کل برای هر تاتو مقدار مبلغ متفاوتی باید پرداخت گردد که بهتر است کلاینت با مشاوره حضوری از این داستان مطلع گردد

 

مرکز تخصصی پاک کردن تاتو لیدا در کرج با استفاده از مواد فی ریمووال و دستگاه لیزر روز اروپا بهترین و کم خطرترین ریموو تاتو را برای شما عزیزان انجام میدهد

برای مشاوره از طریق واتساپ با ۰۹۱۲۸۶۹۶۸۰۰ در تماس باشید

 

چگونه میتوان تاتو را پاک کرد؟

پاک کردن تاتو امروزه به روش های متفاوتی انجام میشود و هر روش به نوبه خود اثربخشی دارد

روشی که برای اغلب تاتوهای ابرو ،خط چشم، خط لب قابل استفاده است روش استفاده از محلول گیاهی (فیریمووال) با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن است که رنگ را در طی مراحل مرتب و پشت سر هم از پوست خارج میکند این روش بدون آسیب است و زخم سطحی بعد از سه تا پنج روز خوب میشود در اغلب موارد رد تاتو هم از بین میرود برای مشاهده نمونه کارهای پاک شده تاتو ابرو در کلنیک زیبایی لیدا میتوانید به پیج اینستا گرام این مجموعه سر بزنيد

 چگونه میتوان تاتو را پاک کرد؟

چگونه میتوان تاتو را پاک کرد؟

http://instagram.com/micro_lida_center 

روش ديگر  كه براي تاتو هاي بدن استفاده ميشود ليزر است

ليزر براي پاك كردن تاتوهاي به رنگ مشكي و قهوه ايي دستگاه و روش بسيار مناسبي است ، اما اغلب پاک کردن رنگ‌های قرمز با مشکلاتی همراه می‌شود و رنگ قرمز دیرتر به لیزر جواب می‌دهد. پاك کردن رنگ‌های سبز و آبی نیز ممکن است با مشکلاتی مواجه شود در عین حال خالکوبی‌ (تاتو)های سفید یا خالکوبی‌ (تاتو)های همرنگ پوست ممکن است بر اثر لیزر تبدیل به رنگ خاکستری یا سیاه شود.

بیشتر بدانیم

آیا لیزر درد دارد؟

 

استفاده از ليزر براي پاك‌كردن تاتو بدون عارضه نيست. درد هنگام انجام ليزر، سوزش و سرخي ناحيه تا چند هفته بعد از انجام عمل و مشكلات نادرتري مانند باقي‌ماندن جاي زخم، روشن يا تيره شدن پوست و... نيز ممكن است بروز كند.

 

برای پاک کردن تاتو هر جلسه معمولا چند دقيقه بيشتر طول نمي‌كشد اما قبل از آن فرد بايد آماده شود. بي‌حسي موضعي ناحيه، استفاده از عينك محافظ مخصوص هنگام عمل و استفاده از ضدآفتاب بعد از ليزر از جمله نكاتي است که بايد رعايت شود. بعد از 7 تا 12 جلسه ليزر مي‌توان مطمئن بود تاتو تاحد زیادی محو مي‌شود. بين هر جلسه نيز بايد بين 4 تا 8 هفته فاصله گذاشت.

 

روش ديگري كه اخيراً بسيار تبليغ ميشود استفاده از محلول و كرمها براي پاك كردن تاتو است حال سوال اين است

آیا با کرم تاتو پاک می‌شود؟

 

کرم های پاک کننده تاتو که از آنها به عنوان جایگزین لیزر یا جراحی نام برده می شود اغلب دو شکل اصلی دارند: انواعی که حاوی TCA (تری کلرواستیک اسید) هستند که نوعی اسیدشیمیایی پیلینگ است و بیشتر به فرم محلول یافت می ‌شود ولی اشکال ژل یا کرم آن نیز وجود دارد که با سوزاندن لایه فوقانی پوست عمل می‌کند ولی ریسک بروز اسکار را به همراه دارد و از آن نمی‌توان در مواردی مثل لب، چشم یا سایر نقاط حساس استفاده کرد چون باعث تحریک در آن نواحی می‌شود و فقط در افراد با پوست بسیار روشن قابل استفاده است و می‌تواند منجر به بروز عوارض جدی در افراد با پوست گندمی یا تیره شود و کرم‌های غیر TCA که شامل ترکیبات روشن کننده، لایه بردار و سفیدکننده هستند.

 

این کرم ها برای روشن کردن تاتو در مدت زمان طولانی استفاده می شوند و تاتو را با هل دادن جوهر تزریق شده به سطح پوست محوتر می کنند. به طور کلی اثر بخشی این کرم ها بسیار کند است. دقت کنید بعضی از این کرم‌ها حاوی هیدروکینون نیز هستند که طبق نظر اتحادیه اروپا احتمال بروز سرطان را به همراه دارد.

 

 

سوالي كه به كرات پرسيده ميشود تعداد جلسات پاك كردن است و

چرا با یک جلسه پاک نمی‌شود؟

 

از آنجا که رنگ‌های متعددی در خالکوبی‌ها وجود دارد و رنگدانه‌ها نیز در عمق‌های متفاوتی از پوست وارد می‌شوند برای تخریب این رنگدانه‌ها به جلسات متعدد لیزر و لیزرهای متعدد با طول موج‌های متفاوت نیاز است.

 

اگر بیمار اصرار به پاك كردن در یك جلسه داشته باشد منجر به گذاشتن اثر (جای زخم و اسكار) خواهد شد اما به طور کلی باید گفت که هر قدر خالكوبی سطحی و قدیمی‌تر باشد، راحت‌تر قابل پاك شدن است اما هر چه رنگ به كار رفته حرفه‌ای تر خالكوبی شده باشد، سخت‌تر پاك می‌شود.

 

 

توصيه اكيد كلنيك زيبايي ليدا به متقاضيان پاك كردن تاتو اينست كه مرتكب بزرگترين اشتباه نشوند

 

بيشتر آرایشگران برای پاك كردن تاتو به رنگ‌های همرنگ متوسل می‌شوند اما این بزرگ‌ترین اشتباه است زيرا با این كار مشكلات بیمار نه دوچندان بلكه صدچندان خواهد شد چون وقتی رنگ همرنگ به کار رود  پاك كردن با لیزر بسیار دشوارتر می‌شود. از طرف دیگر گاهي پيش مي‌آيد هنگام پاك كردن این رنگ‌ها با لیزر وضعیت از آنچه بوده بدتر مي‌شود و رنگ پوست تيره‌تر مي‌شود.

 

 

براي كسب اطلاعات و مشاوره ميتوانيد با شماره ٠٩١٢٨٦٩٦٨٠٠ تماس بگيريد

 

 بهترین مواد پاک کننده تاتو

اگر دنبال  مواد خوب گیاهی پاک کننده تاتو  بدون عوارض داروهای شیمیایی هستید که پاک کردن را براحتی انجام دهد (در یک تا سه جلسه) ما به شما محلول پاک کننده لیدا را توصیه می کنیم:

 بهترین مواد پاک کننده تاتو

این مواد کاملا گیاهی می باشد و مناسب برای پاک کردن خط چشم و لب و هاشور ابرو و  هر گونه تاتو است. مقدار محلول 20سی سی در شیشه می باشد که برای 20 مشتری کفایت می کند. این محصول حتی در خانه نیز می توانید استفاده کنیدالبته در صورتيكه دستگاه ميكروپيگمنتيشن داشته باشيد و به انجام كار تاتو تسلط داشته باشيد.اين محلول گياهي هر نوع تاتو و رنگ تاتو را پاك ميكند حتي تاتوهاي قديمي كه تغيير رنگ داده اند و رنگهاي كرم و بژ و رنگ پوست كه ليزر قادر به پاك كردن اين رنگها نيست. محلول گياهي پري ماه بدون آسيب به پوست ميتواند خط چشم را پاك كند و حتي رنگهاي صورتي و قرمز خط لب به راحتي با اين محلول پاك ميشود فقط توجه داشته باشيد كه اين محلول بايد حتمن با دستگاه ميكروپيگمنتيشن انجام شود و بصورت پماد و ماليدني نيست زيرا رنگي كه وارد پوست شده و به اعماق پوست رفته فقط با سوزن و اين محلول قابل خارج شدن است.زخمي حاصل از اين روش پاك كردن بسيار سطحي است و دقيقن مثل زماني است كه تاتو انجام داده ايد بعد از سه تا پنج روز زخم بحالت خشك شده در مي آيد وقتي كه كاملا زخم از پوست جدا شد از كرم ترميم كننده جاي زخم استفاده كنيد.توجه داشته باشيد كه تا زمان كنده شدن زخم نبايد باهيچ پماد و كرمي محل پاك شده را چرب كنيد و تا ٨ساعت پس از پا كردن به موضع آب نزنيد.فاصله بين جلسات پاك كردن حداقل ١٠روز و حداكثر ١٤ روز است بهتر است فاصله زماني را رايت كنيد تا زودتر و بهتر نتيجه بگيريد.تعداد جلسات پاك كردن بستگي به مقدار و عمق رنگ داخل پوست دارد و معمولن سه جلسه است ولي در صورتيكه رنگ در عمق پوست باشد ممكن است تعداد جلسات بيشتري براي نتيجه كامل نياز باشد.در مورد پاك كردن و خروج رنگ تاتو بايد صبور باشيد.

 برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:

09128696800 

پاک کردن تاتوی لب

 

[ingallery id="4"] 
 
به مرکز تخصصی پاک کننده تاتو خوش آمدید

به مرکز تخصصی پاک کننده تاتو خوش آمدید

تا حالا شده بخواهید تاتویی را كه از قبل کردید پاک کنید؟

اگر این کار را تجربه کرده باشید شاید با مشکلات زیادی که مواجه شده اید.

دربیشتر مراکز میکروپيگمنتيشن  و آرایشگاه ها برای پاک کردن تاتو از مواد شیمیایی موجود در بازار استفاده می کنند که احتمالا دارای عوارض زیادی هستند و مهمتر اینکه  خط چشم رو اصلا نمبشه پاک کرد باهاشون و چشم رو اذیت میکنند و پوست گود میشه یا گوشت اضافه میاره ولی ما در این مرکزخط چشم را براحتی پاک میکنیم و بهیچ عنوان مشکلی پیش نمیاد.

پاک کردن تاتو تلفن تماس : 09128696800

[ingallery id="4"] 

اینرا هم بخون
 پاک کردن گياهي تتو لب

عکس بالا نمونه پاک کردن رنگ تتوی لب می باشد که قبل و بعدش را ملاحظه می فرمایید.

پاک ک ...

 
 
مواد پاک کننده تاتو

برای پاک کزدن تاتو روشها و مواد زیادی وجود دارد. یکی از شیوه های پاک کردن تاتو استفاده از لیزر می باشد که خب به نسبت سایر روشها هزینه زیادی را شامل می شود. و شاید استفاده از لیزر برای خیلی ها به دلایل زياد مقدور نباشد.

آیا جایگزین بهتری برای پاک کردن تاتو هست؟

آیا مواد پاک کننده تاتو می توانند کار لیزر را بکنند؟

آیا مواد پاک کننده تاتو اثرات سویی دارند؟

شاید اینها سوالاتی باشد که در ذهنتان مرور کنید. امروزه برای پاک کردن تاتو، مواد شیمیایی زیادی در بازار موجود است که با توجه به اینکه ممکن است استفاده از آن عوارض با خود داشته باشد و کارایی لازم را نداشته باشد ما با تجربه جندین ساله در امر میکروپیگمنتیشن و هاشور ، خود دست به کار شدیم و با استفاده از بهترین مواد گیاهی به ترکیب فوق العاده ای برای پاک کردن تاتو رسیدیم که فقط کافی است یکبار از این محصول استفاده شود.

اینرا هم بخوون :
تاتو خود را چگونه پاك كنيم؟

تاتو خود را چگونه پاك كنيم؟

آيا ميشود تاتو را كامل پاك كرد؟

ريموور تاتو چيست؟


افرا ...

این مواد پاک کننده تاتو خیلی راحت خط چشم و لب را پاک می کند. مراکزی که خواهان اطلاعات بیشتر با این مواد پاک کننده هستند با شماره 09128696800 تماس بگیرند.

مواد پاک کن تاتو ١٠٠٪‏ گیاهی به تاتو کاران حرفه ای جهت پاک کردن انواع تاتو حتی خط چشم بدون عوارض 
انواع رنگ تاتو با مواد معدنی و ماندگاری بالا بدون تغییر رنگ

 
[ingallery id="4"]

 

All Items
سوالات پاک کردن تاتو
چه كساني نبايد از روش پاك كردن گياهي تاتو استفاده كنند؟

اشخاصي كه حوصله و صبر كافي ندارند، افرادي كه نميخواهند براي پاك كردن تاتو خود هزينه كنند و افرادي كه ثبات رفتار ندارند را مجموعه ما نميپذيرد

ما در مجموعه كليه موارد را در جلسه مشاوره رايگان به متقاضي پاك كردن تاتو توضيح ميدهيم و مشتري ميتواند با انجام تحقيقات كافي و با اعتماد به ما مراجعه كند و از ما بهترين خدمات را بگيرد ولي بايد در اين راه كاملا با حوصله باشد.توجه كنيد كه بايد براي بدست آوردن نتيجه دلخواه زمان و پول صرف كنيد زيرا ميخواهيد يك خرابه را دوباره آباد كنيد و بحالت اول برگردانيد و اين به يكباره و سريع اتفاق نمي افتد

آيا خط چشمي كه رنگش پشت پلك پخش شده را ميتوان با اين روش پاك كرد؟

معمولا رنگ پخش شده را نميتوان كاملا از پوست خارج كرد زيرا در اين موارد رنگ در مايع ميان بافتي پوست قرار دارد ولي با انجام اين روش از پاك كردن ميتوان به بهتر شدن ظاهر تاتو كمك كرد

آيا بعد از پاك كردن تاتو ميتوان به محل آب زد يا دوش گرفت؟

بهتر است تا ٢٤ ساعت محل پاك شده را نشوييد و تا ٤٨ ساعت حمام نرويد بعد از اين مدت زمان بلامانع است

معمولا چند روز طول ميكشد تا زخم حاصل از پاك كردن تاتو خوب سود؟

بين سه تا پنج روز زمان ميبرد كه زخم سطحي روي پوست خوب شود و كلاينت بايد بخاطر داشته باشد كه در اين مدت موضعي كه پاك شده را باهيچ كرم و پمادي چرب نكند و بعد از خوب شدن زخم از پماد ترميم كننده زخم استفاده كند

آيا بعد از پاك كردن تاتو جاي زخم بصورت اسكار يا گود رفتگي و گوشت اضافه روي پوست نميماند؟

اگر به مركز پاك كن ليدا در كرج مراجعه ميكنيد اصلا نگران نباشيد زيرا در اين مجموعه به روش في ريموال تاتو پاك ميشود و محلول پاك كننده صد در صد گياهي هيچ آسيبي به پوست شما وارد نخواهد كرد

آيا تاتو تازه زده شده را ميتوان با آبليمو و نمك پاك كرد؟

بهيچ عنوان اينكار را با پوست خود نكنيد زيرا اسيدي بودن آبليمو با تركيب نمك بيشتر شده و ممكن است ايجاد اسكار زخم كند بهترين كار چرب نكردن تاتوست كه خشك شدنش باعث كنده شدن و ريزش رنگ ميشود و بعد از ده روز ميتوانيد به مركز پاك كردن ليدا مراجعه كنيد و با خيال راحت تاتو را پاك كنيد

چه مدت زماني از انجام تاتو بايد بگذرد تا بتوان آنرا پاك كرد؟

اگر شما هم از آندسته افرادي هستيد كه تاتو بد و نامتقارني برايتان انجام داده اند و پشيمان شده ايد بايد اجازه دهيد زخم حاصل از انجام تاتو كاملا خوب شود و حدودن يك هفته تا ده روز از انجام تاتو بگذرد كه بتوانيد براي پاك كردن مراجعه كنيد

آيا مواد پاك كننده تاتويي وجود دارد كه درخانه بتوان تاتو را پاك كرد؟

خير وقتي تاتو زده ميشود رنگ بكمك سوزن زير لايه اپيدرم تزريق ميشود و هيچ محلول ايمني بصورت ماليدني يا موضعي نميتواند اين رنگ را از زير پوست خارج كند حتمن بايد محلول پاك كننده گياهي توسط دستگاه ميكروپيگمنتيشن داخل پوست رفته و رنگها را خرد كند و از پوست خارج كند.

آيا ميتوان تاتو بدن را با موادگياهي پاك كرد؟

براي پاك كردن تاتو بدن بهترين روش ليزر است مگر اينكه تاتو بسيار ريز باشد .پاك كردن تاتوهاي بزرگ روي بدن با روش گياهي بسيار زمانبر است و از حوصله كلاينت خارج است.

آيا در روش پاك كردن تاتو با مواد گياهي ميتوان تاتوهاي به رنگ كرم و بژ را پاك كرد؟

بله قطعا ميتوان به راحتي اين رنگها را در اين روش گياهي پاك كرد بشرطي كه مشتري با روش ليزر رنگ را در پرستش پخش نكرده باشد،من خيلي از رنگهاي كرم و بژ را در ابرو و گوشه هاي چشم و حتي لب پاك كرده ام

چقدر زمان ميبرد تا تاتو ابرو كاملا پاك شود؟

مدت زمان پاك شدن و پروسه درمان به عوامل زيادي وابسته است بعنوان مثال اگر مدت زمان زيادي از تاتو ميگذرد و يا اينكه رنگ تاتو فلزات سنگين داشته بمراتب نياز به تعداد جلسات بيشتري براي پاك كردن دارد

هراندازه تاتو عميق تر باشد ديرتر پاك ميشود.در جلسات مشاوره به همه كلاينت ها ميگويم كه وقتي تصميم به پاك كردن تاتو گرفته ايد بايد صبور باشيد زيرا آباد كردن خرابه نياز به صرف وقت و هزينه دارد.

آيا روش پاك كردن تاتو با موادگياهي بهتر از ليزر است؟

اگر تاتو شما در ناحيه صورت است مانند:ابرو،چشم و لب با خيال راحت ميتوانيد به روش پاك كردن تاتو با موادگياهي اعتماد كنيد زيرا اين روش كاملا ايمن و بدون آسيب است

آيا پاك كردن با محلول گياهي باعث بوجود آمدن گوشت اضافه نميشود؟

بهيچ عنوان اين روش پاك كردن باعث اسكار و گوشت اضافه نخواهد شد چون هيچگونه اسيدي در اين محلول وجود ندارد و كلاينر ميتواند با خيال راحت اين روش ريموو را انتخاب كند

 

براي مشاوره پاك كردن تاتو  ميتوانيد عكس واضح از تاتو خود را به واتساپ ٠٩١٢٨٦٩٦٨٠٠ بفرستيد و مشاوره كامل بگيريد

چند جلسه نياز است تا يك تاتو كاملا پاك شود؟

تعداد جلسات پاك كردن بستگي به عمق و مقدار رنگ داخل پوست دارد و همينطور به جنس رنگي كه استفاده شده بعضي از رنگها حاوي فلزات سنگين هستند و به سختي از پوست جدا ميشوند.

تاتوهاي به رنگ كرم يا بژ را به چه وسيله پاك كنيم؟

بعضي از تاتو كارها بجاي پاك كردن رنگ تاتو از رنگهاي كرم يا بژ استفاده ميكنند و روي تاتو را ميپوشانند كه اينكار بسيار زشت است و جلوه خوبي ندارد البته تمامي اين رنگها بوسيله مواد في ريمووال و دستگاه ميكروپيگمنتيشن قابل پاك شدن هستند در طي جلسات منظم

آيا بهتر است تاتو ابرو را با ليزر پاك كنيم يا مواد گياهي في ريمووال؟

ليزرها ميتوانند رنگ هاي بسيار تيره را پاك كنند البته به پياز موي ابرو آسيب ميزنند و ممكن است موي ابرو دچار ريزش شود ولي مواد گياهي في ريمووال هيچگونه آسيبي به پوست و موي ابرو وارد نميكند و همه ي طيف هاي رنگي را پاك ميكند

آيا ميتوان رنگ تاتو چشم را پاك كرد؟

تاتوهاي چشم اگر پخش رنگ نداشته باشند قابل پاك شدن هستن در صورتيكه رنگ پخش شده باشد معمولا بصورت كامل پاك نميشوند ولي از حالت اول بهتر خواهند شد