آموزش کوتاهی مو کودک

آموزش کوتاهی مو کودک


موهای کودکان بسته به رشد مو نیاز به کوتاه کردن مدام دارد و این کار نیاز به تبحر آرایشگر دارد زیرا کودکان براحتی روی صندلی کوپ نمینشینند و مدام سرشان را تکان میدهند که خطر بریدن با قیچی وجود دارد کوتاه کردن موی کودکان به منظور حفظ بهداشت و در جهت زیبایی و آراستگی چهره کودک انجام می شود. از آنجایی که کودکان دارای روحیه لطیف و حساسی هستند، فردی که موی آنها را کوتاه می کند باید دارای دقت بالا، علاقه و روحیه مناسب باشد. در مدرسه زیبایی لیدا رهام آموزش کوتاهی مو کودک طبق سرفصل های مربوط به این رشته به هنرجویان عزیز آموزش داده میشود و در پایان دوره به کارآموزان مدرک فنی و حرفه ایی اعطا میشود.

خدمات کراتین مو لیدا رهام را ببینید.

دوره آموزش كوتاهي مو كودك شامل سرفصل هاي ذيل است:

  • به کار گیری نکات ایمنی و بهداشتی در محیط کار
  • تحلیل روانشناسی کودک
  • آماده سازی و شستشوی موی کودک
  • پیرایش موی کودک
  • فرم دهی موی کودک

آموزش كوتاهي موي كودك نياز به استفاده از ابزارهايي دارد كه شامل:

انواع قیچی های مخصوص کوتاهی مو، انواع اسپری های فیکس کننده مو، آب پاش، شامپو، سشوار، اتوی مو، پیش بند یک بار و ماشین موزن برقی می شود.

اين ابزارها در پك مخصوص به هنرجويان عزيز داده ميشود و هزينه تهيه پك بر عهده هنرجو ميباشد.

نحوه برگزاري كلاس آموزشي كوتاهي موي كودك

آموزش تخصصي در محيط حرفه اي

در آموزشگاه آرايشگري ليدارهام هنرجو ميتواند باهر نوع بودجه ايي در كلاس هاي آموزشي شركت كند كلاس ها به دو صورت گروهي و خصوصي برگزار ميشوند.

كلاس گروهي آموزش كوتاهي موي كودك به تعداد ٨ تا ١٠ نفر با مدت زمان ١٠ ساعت

كلاس خصوصي آموزش كوتاهي موي كودك ١ نفره با مدت زمان ١٠ ساعت

جهت رفاه حال هنرجويان شهرستاني و شاغل امكان برگزاري كلاس خصوصي در روزهاي تعطيل هست.

برای اطلاع از هزینه دوره کلیک کنید.

هنرجو بعد از اتمام دوره كوتاهي موي كودك چه توانايي هايي دارد؟

پس از اتمام دوره اموزش کوتاه کردن موی کودک، هنرجوبا تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام کوتاهی موی کودک از جمله قیچی، ماشین مو زن برقی و انواع شانه ها آشنا می شود و در کار با آنها حرفه ای خواهد شد.

تمام روش های حرفه ای برای کوتاه کردن مو را یاد می گيرد و با تمام متدهای روز دنیا برای کوتاه کردن موی کودکان آشنا می شود و نحوه سرگرم کردن و برخورد مناسب با كودكان را مي آموزد.

برخی سوالات شما

آيا بازار كار كوتاهي موي كودك خوب است؟

موي كودكان نسبت به بزرگسالان از رشد سريع تري برخوردار است و بالطبع بيشتر نياز به كوتاه شدن دارد اگر شما در انجام کوتاهی موی کودک مسلط شوید، از اسباب بازی ها و سرگرمی های مناسب کودکان در حین انجام کار استفاده کنید، رابطه خوبی با کودکان برقرار کنید و فضای دلنشینی برای آنها فراهم کنید به سرعت مشتریان پر و پا قرصی پیدا خواهید کرد و می توانید با تلاش مستمر از این طریق به درآمد بالایی برسید.

چگونه ميتوان در رشته كوتاهي موي كودك متخصص شد؟

در دوره آموزش کوتاهی موی کودک در آموزشگاه آرایشگری زنانه ليدا رهام، شما ابتدا با نکات کلی برای کوتاه کردن مو شامل شستن اولیه، شانه کردن مو، استفاده از ابزار مناسب، مراحل کوتاه کردن مو و خشک کردن مو آشنا می شوید و تمام ریزه کاری های این رشته را یاد می گیرید. سپس نکات کلیدی برای کوتاه کردن موی کودک از جمله شرایط سنی، نحوه برخورد با شیطنت ها و تکان خوردن سر را به صورت کامل آموزش داده می شود.

آيا كوتاهي موي كودك  كار پرطرفداري است؟

رشد موهای کودکان بسیار سریع تر از بزرگسالان است. معمولا کودکان هنگام کوتاه کردن موهایشان بازیگوشی می کنند و آرام نمی نشینند. از این جهت والدین نمی توانند خودشان موهای کودک را کوتاه کنند زیرا این کار نیازمند تخصص و داشتن روحیه خوب برخورد با آنها می باشد. تمامی این موارد دلیل رونق کار در این رشته می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *