سلام خوش اومدید به صفحه رسمی مدرسه لیدا رهام

من لیدا رهام موسس و مدیر مدرسه زیبایی لیدا رهام یعنی همون آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرج هستم رشته دانشگاهی ام در لیسانس بیولوژی دانشگاه شهید چمران اهواز و در فوق لیسانس مدیریت MBA از دانشگاه تهران هستش و از سال ۸۸ سالن زیبایی خودم رو تاسیس کردم و از ابتدا سعی کردم قوی و مسئولیت پذیر وارد این حرفه بشم و نسبت به مشتری هام تعهد داشته باشم و ۱۰۰ خودم رو تووی کار بذارم که همیشه مشتری بدونه بهترین کار رو براش انجام دادم .چون زبان تدریس خوبی داشتم تووی هر لاینی که دیدم موفق هستم آموزش آرایشگری زنانه رو شروع کردم بعنوان مثال من از سال ۹۰ هاشور ابرو میزدم بصورت حرفه ای و همزمان صدها هنرجو رو هم آموزش دادم از سراسر ایران که خیلی هاشون الان از فیبروز کارهای مطرح هستند چه بصورت خصوصی چه بعنوان ورکشاپی بعد از اون تصمیم گرفتم که آموزش را در آموزشگاه آرایشگری زنانه خودم انجام بدم و هنرجوهام برای گرفتن مدرک  فنی و حرفه ای مجبور نباشن آواره آموزشگاه آرایشگری دیگران بشوند و اینطور شد که مدرسه زیبایی لیدا آموزشگاه آرایشگری زنانه کرج  تاسیس شد.

آموزش آرایشگری از آموزش های بسیار خوب و زود بازده است و هنرجو با دوره دیدن و آموزش آرایشگری زنانه درست و اصولی به سرعت میتونه جذب بازار کار سالن زیبایی بشه و به درآمد عالی در سالن زیبایی برسه فقط کافیه به لاین آرایشگری و آموزش آرایشگری زنانه علاقه داشته باشه و در آموزشگاه آرایشگری خوب ثبت نام کنه.

میدونید که لازمه کار خوب در هر لاین زیبایی و آرایشگری دیدن آموزش حرفه ای آرایشگری در آموزشگاه آرایشگری است و بدون آموزش دیدن و صرفا بصورت خودکفایی نمیشه بسرعت موفق شد در تمام لاین های زیبایی و آرایشگری اگر میخوای زود به کار و درآمد عالی در سالن زیبایی و جایگاه خوب و برند شدن در سالن زیبایی برسی نباید وقتت رو  در راه آزمون و خطا تلف کنی باید تصمیم بگیری و انجامش بدی و یک آموزشگاه آرایشگری خوب در کرج پیدا کنی و آموزش آرایشگری حرفه ای ببینی.

کسانیکه بصورت خودکفا و صرفا فقط با دیدن ویدیو از کانال ها و شبکه های اجتماعی آموزش آرایشگری می بینن هم ممکنه موفق بشن ولی خیلی وقتشون تلف میشه و طبیعتاً بازار داغ اون لاین آرایشگری رو در سالن زیبایی از دست میدن.در آموزشگاه آرایشگری لیدا محیطی فراهم‌شده که هنرجو در هر لاین آموزشی زیبایی که علاقه دارد صفر تا صد  آموزش ببیند تحت نظر مربی با تجربه و کارآزموده و پس از پایان دوره بصورت کارورزی مشغول به کار شود  و با پیشرفت عالی در آموزشگاه آرایشگری به رتبه مربی آموزشگاه آرایشگری و مدیر داخلی آموزشگاه آرایشگری برسد .من لیدا رهام با روحیه ساپورتیوی که دارم برای هنرجوهام بااستعداد و علاقمندم بستر رشد و تکامل را تا استادی فراهم میکنم و تا حدالامکان حمایت میکنم. هنرجوهایی که از طریق سایت آشنا میشوند و فرم ثبت نام را کامل پر میکنند از مزایا و حمایت ویژه تری نسبت به سایر اشخاص برخوردارند.

آموزش آرایشگری زنانه نیاز به آپدیت داره چون هر روز کلی متد آرایشگری جدید میاد .برای آموزش رنگ مو حتما باید هنرجو از پایه آموزش رنگ مو و آموزش دکلره و آموزش انواع هایلایت ببینه و برای تکنیک های جدید مدام آپدیت شه.هر روز میشه ترکیب های رنگ جدیدتر روی مو انجام داد و آموزش ترکیب رنگ بسیار مهم هستش در کنار آموزش هایلایت و آموزش رنگ مو و باید در یک آموزشگاه آرایشگری خوب ثبت نام دوره رنگ مو و کار با مواد رو انجام بدی.اگر آموزش رنگ مو رو تخصصی و در آموزشگاه رنگ مو خوب و آموزشگاه آرایشگری خوب کرج ببینی قطعا رنگکار حرفه ای با درآمد چندصد میلیونی در ماه در سالن زیبایی خوب میشی.

برای آموزش کراتین مو،آموزش احیا مو،آموزش صافی مو هر روز مواد جدیدتر با تکنیک های نوین میاد که نیاز به یادگیری در آموزشگاه آرایشگری خوب و آموزشگاه تخصصی کراتینه مو  داره و با سرچ گوگل آموزش دوره کراتین و صافی مو دیدن امکانپذیر نیست شما ببین امروز دیگه  برای کراتینه کردن موها نیاز نیست مشتری هر روز بیاد سالن زیبایی کراتینه مو و موهاش رو اتو بکشید تووی یک جلسه کراتینه مو انجام میشه و مو شسته میشه و تمام بنابر این یک آموزشگاه آرایشگری خوب در کرج و یک آموزشگاه کراتینه خوب در کرج دوره کراتین رو عالی یاد می‌دهد و پشتیبانی سه ماهه دارد.

یا مشتری که موهاش سوخته و آسیب دیده است نیاز نیز موهاش رو کوتاه کنه یک عالمه مواد جدید و تکنیک های جدید احیا مو اومده که موها دوباره سالم میشن.فقط باید در آموزشگاه کراتینه مو خوب ثبت نام کنی که همه تکنیک ها رو بهت یاد بده.

آموزش کاشت ناخن رو نمیشه با ویدیوهای یوتیوپ دید و کار حرفه ای یعنی کاشت ناخن خوب انجام داد. تکنیک های کاشت ناخن بسیار خوب و راحت و اصولی رو تووی دوره های صفر تا صد آموزش کاشت ناخن ببینید و یک ناخنکار حرفه ای باشید با درآمد ماهی ۱۰۰ میلیون دقت کن ببین از هر ۱۰ نفر ۸نفر ناخنکار هستن ولی از هر ۱۰ نفر فقط یک نفر ناخنکارعالی هست .بنابراین اگر میخوای مرکز ناخن خودتو داشته باشی ناخنکار حرفه ای باشی یا با مدرک فنی و حرفه ای ناخن مهاجرت کنی لازمه اش یادگیری اصولی در آموزشگاه کاشت ناخن تخصصی کرج و آموزشگاه آرایشگری ناخن کرج هستش آموزش کاشت ناخن تخصصی با مربی کاشت ناخن حرفه ای. که مدرک رسمی فنی و حرفه ای ارائه بده بهت و آموزش کاشت ناخن تخصصی داشته باشه.

میدونی که اکستنشن مژه این روزها خیلی ترند شده و هر خانومی رو میبینی انجام داده یا می‌خواد انجام بده و دنبال مژه کار خوب در کرج میگرده یکی از بازار های داغ این روزها بازار اکستنشن مژه و کاشت مژه است و درآمد ماهیانه ثابت داره چون اکستنشن مژه و کاشت مژه هم مثل کاشت ناخن نیاز به ترمیم داره و خب پول خوبی میشه از لاین اکستنشن مژه درآورد. آموزش اکستنشن مژه از لاین های آموزشی بسیار زود بازده در سالن های زیبایی است البته اگر هنرجو وقتی آموزش اکستنشن مژه میبینه سریعا تمرین و تکرار کنه. اگر حوصله خوبی داری و از انجام کارهای ظریف که دقت بالایی می‌خواد لذت میبری میتونی در دوره آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه کاشت مژه یا همون آموزشگاه تخصصی اکستنشن مژه ثبت نام کنی و زود جذب بازار کار در سالن زیبایی یا مرکز مژه خوب یا سالن اکستنشن مژه  بشی. آموزشگاه آرایشگری مژه برای هنرجوهام که آموزش اکستنشن مژه، آموزش کاشت مژه دیدن مدرک رسمی فنی و حرفه ای (دیپلم فنی و حرفه ای ) میده.

یک لاین دیگه از زیبایی که خیلی ترند شده و بازار گسترده ای داره پاکسازی پوست و فیشیال پوست هستش، اگر در لاین آموزش تخصصی فیشیال پوست ثبت نام کنی خیلی زود جذب بازار کار در سالن زیبایی،کلنیک پوست و مو خانه پوست و مطب پزشک میشی  و چون کار خیلی خوبیه از انجامش لذت میبری .آموزش فیشیال پوست مدرک فنی و حرفه ای داره و هنرجو با این مدرک تووی سالن های زیبایی،کلنیک های پوست و مطب پزشکان میتونه مشغول بکار بشه.آموزش تخصصی فیشیال پوست نیاز به آپدیت داره چون سرم ها و کوکتل ها و دستگاههایی جدید میاد که میتونه تاثیرهای بهتری روی پوست داشته باشه و فیشیال تخصصی پوست باشه بنابراین ثبت نام در آموزشگاه آرایشگری و آموزشگاه پاکسازی پوست و آموزشگاه فیشیال پوست و گرفتن مدرک فنی و حرفه ای پاکسازی پوست برای شما بازارهای هدف بسیاری ایجاد می‌کنه.

دقت کردی تووی کرج یا کل ایران هیرکات کار خوب یا کوتاهی مو خوب زیاد نداریم و خیلی کم هستن ولی کلا رشته کوتاهی مو و هیرکات مو از رشته هایی هستش که خیلی درآمدزاست و نیاز بهش زیاده. آموزش کوتاهی مو حتما باید توسط مربی حرفه ای انجام شه و هنرجو هم از لحاظ تئوری و هم عملی آموزش تخصصی کوتاهی مو و آموزش تخصصی هیرکات ببینه و حرفه ای بشه تا بتونه کوتاهی مو و هیرکات تخصصی برای مشتریش انجام بده دوره آموزش کوتاهی مو از صفر تا صد باید باشه که هنرجو بتونه هر مدل مویی رو کوتاه کنه ولی آموزشگاه آرایشگری زیادی نداریم که رشته کوتاهی مو رو تخصصی و اصولی آموزش بدن.آموزشگاه کوتاهی مو زنانه و آموزشگاه هیرکات زنانه بهترین متد کوتاهی مو رو به هنرجو آموزش میدیم.

آموزش میکاپ آموزش گریم و آموزش خوآرایی از آموزش های بسیار شیرین و پرتکنیک است هنرجو با ثبت نام در دوره آموزش آرایش صورت ،آموزش میکاپ تکنیک های مهمی را آموزش میبیند و می‌تواند صورتی زیباتر برای مشتری خود ایجاد کند. آموزش گریم صورت برای متقارن کردن چهره، رفع عیوب و زیباتر شدن نامحسوس چهره است آموزش گریم و‌متعادل ساز چهره حتما باید توسط مربی حرفه ای در آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرج انجام شود که هنرجو بتواند تمام فوت و فن های دوره گریم صورت را بیاموزد و‌ کاملا قوی وارد این بازار کار شود.

آموزش شنیون مو هم پر تکنیک است و باز هم شنیونکار حرفه ای بسیار کم است ‌‌دلیلش آموزش ندیدن اصولی است. آموزش شنیون و آرایش مو نیاز به گذراندن دوره صفر تا صد داره هم تئوری و‌هم عملی نمی‌شود با آموزش شنیون مبتدی یک شنیونکار برند شد باید حتما آموزش شنیون را از مربی باتجربه در آموزشگاه آرایشگری آموخت و تمرین و‌تکرار کرد آموزش شنیون بسیار راحت است بشرطی که اصولی و دقیق انجام شود.

چندتا فیبروز دیدید که به دلتون نشسته و لذت بردید؟ دقت کردید چقدر خانوم ها دنبال آموزش فیبروز رفتن به امید داشتن درآمد بالا ولی موفق نشدن و‌نتونستن مشتری رو راضی کنن؟ آموزش فیبروز ابرو از رشته هایی است که بسیاری از اشخاص فکر می‌کنند با دیدن ویدیو می‌توانند براحتی از پسش بربیاند ولی اشتباه محض هستش آموزش فیبروز ابرو برای شخصی که می‌خواد وارد بازار کار این  رشته فیبروز ابرو شود بسیار الزامی است چون صدمات وارده قابل جبران نیست.آموزش میکروبلدینگ و آموزش فیبروز ابرو در آموزشگاه آرایشگری به شما کمک می‌کند که با اعتماد به نفس و با اطمینان وارد بازار کار فیبروز ابرو بشید.

توضیحات کامل رو در باره رشته های آموزشگاه آرایشگری زنانه بهتون دادم شما میتونید آموزشگاه آرایشگری زنانه لیدا در کرج را با خیال راحت انتخاب کنید و در هر رشته زیبایی که میخواهید ثبت نام کنید و پس از پایان دوره مدرک رسمی فنی و حرفه ای دریافت کنید که قابل ترجمه در سراسر دنیاست. ضمنا معرفی به بازار کار هم داریم.

گروهیخصوصی
کراتینه، احیا و صافی مو3 میلیون و 890 هزار تومان4 میلیون و 280 هزار تومان(دوره خصوصی : هزینه مواد و وسایل با هنرجو - 2 جلسه)
صاف کردن مو با مواد شیمیایی(ریباندینگ)3 میلیون و 890 هزار تومان4 میلیون و 280 هزار تومان(دوره خصوصی : هزینه مواد و وسایل با هنرجو - 2 جلسه)
صافی دایم، احیا و کراتینه صفر تا صد5 میلیون و 980 هزار تومان6 میلیون و 270 هزار تومان(دوره خصوصی : هزینه مواد و وسایل رایگان - 5 جلسه)
رنگ مو (کاربرمواد شیمیایی) مبتدی و پایه6 میلیون و 180 هزار تومان7 میلیون و 180 هزار تومان(دوره خصوصی : هزینه مواد و وسایل با هنرجو - 5 جلسه)
رنگ مو بالیاژ-آمبره-سامبره-(روسی و اروپایی) ترکیب رنگ (صفر تا صد) ترمیم لایت و دکلره کامل11 میلیون و 980 هزار تومان13 میلیون و 480 هزار تومان(دوره خصوصی : هزینه مواد رایگان - 8 جلسه )
پاکسازی پوست3 میلیون و 580 هزارتومان3 میلیون و 980 هزار تومان(دوره خصوصی : هزینه مواد با هنرجو - 2 جلسه )
فیشیال تخصصی پوست( کار با دستگاه )5 میلیون و 580 هزارتومان5 میلیون و 980 هزار تومان-
کاشت ناخن اکرلیک5 میلیون و 680 هزارتومان6 میلیون و 460 هزار تومان ( 4 جلسه )-
کاشت ناخن اکرلیک و ژل و آموزش طراحی9 میلیون و 890 هزار تومان10 میلیون و 680 هزار تومان-
کوتاهی (پیرایشگر موی زنانه)5 میلیون و 980 هزارتومان6 میلیون و 980 هزارتومان ( 5 جلسه )-
کوتاهی ژورنالی صفر تاصد9 میلیون و 980 هزارتومان10 میلیون و 980 هزارتومان-
آرایش و پیرایش9 میلیون و 840 هزار تومان10 میلیون و 680 هزارتومان-
بافت مو و اکستنشن مو۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان-
فیبروز ابرو۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان-
فیبروز ابرو،چشم و لب۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان-
اکستنشن و‌کاشت مژه۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان-
ایفت و لمینت مژه ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان-
آرایشگرصورت زنانه(میکاپ)۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان-
متعادل ساز چهره زنانه(گریم)۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان۵ میلیون و۴۰۰ هزار تومان-
آرایش عروس ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان-
شنیون (آرایشگر مو)۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان-