آموزش اپیلاسیون در کرج

آموزش اپیلاسیون در کرج با ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای 

آموزش اپیلاسیون در مدرسه زیبایی لیدا رهام توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل سرفصل های کامل مربوط به اپیلاسیون کل بدن و کار با موم اپیلاسیون می شود. هنرجویان در پایان دوره اپیلاسیون بدن، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. اپیلاسیون روشی برای رهایی از تمام موهای زائد بدن و حتی موهای نازک و کرکی می باشد. در این روش رشد موها آهسته تر از روش شیو کردن است، از خراشیدن و زخمی شدن بدن جلوگیری می کند و بعد از انجام آن پوستی لطیف و براق خواهید داشت.

از دیگر مزایای این روش، لایه برداری پوست و رهایی پوست از سلول های مرده است که از زیر پوستی شدن موهای بدن جلوگیری می کند و با انواع موم های گیاهی انجام می شود. به همین دلیل پوست بدن بعد از انجام موزدایی حساس نخواهد شد و مانع از ایجاد جوش می شود.

سرفصل های دوره آموزش اپیلاسیون کل بدن

 • مشاوره و پذیرش مشتری پیرایش موهای زائد با موم
 • آنالیز ساختمان پوست
 • آنالیز ساختمان مو
 • ساخت موم گیاهی و سنتی و روش های استفاده از انواع موم
 • آموزش وکس صورت
 • آموزش اپیلاسیون کل بدن
 • آموزش مراقبت های بعد از اپیلاسیون

مواد و ابزارهای مورد نیاز دوره اپیلاسیون بدن

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزش اپیلاسیون، توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه لیدا رهام به هنرجو ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: کاردك(چوبی یا پلاستیکی) پاك کننده مواد، قاشق برداشتن مواد، دوش آب گرم، روپوش کار، حوله یكبار مصرف، انواع کرم های آبرسان، کاور تخت، پد(یک بار مصرف)، پماد سوختگی، پودر بچه، انواع پارچه های مخصوص و پیش بند(یك بار مصرف) می شوند.

برگزاری کلاسهای آموزشی اپیلاسیون

 • آموزش در محیط حرفه ای
 • کلاسهای آموزش اپیلاسیون به دو صورت گروهی و خصوصی متناسب با بودجه هنرجو جهت رفاه حال کارآموزان عزیز برگزار میشود.
 • کلاس گروهی آموزش اپیلاسیون با تعداد ۸ تا ۱۰ نفر بمدت ۵جلسه
 • کلاس خصوصی بصورت تک نفره بمدت ۳جلسه.
 • کلاسهای خصوصی در روزهای تعطیل نیز برگزار میشود.

هزینه دوره ها – کلیک کنید

سوالات متداول:

هنر جو بعد از اتمام دوره آموزش اپیلاسیون چه توانایی هایی کسب می کند؟

پس از اتمام دوره آموزش اپیلاسیون فنی حرفه ای،هنرجو با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام این روش از جمله انواع موم ها، کاردك پاك کننده مواد، کرم های آبرسان گیاهی و پد اپیلاسیون آشنا خواهد شد و در کار با آنها حرفه ای می شود.

تمام ریزه کاری هایی که یک اپیلاسیون کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرد و در کار با انواع موم های شیمیایی و گیاهی از جمله موم رازیانه، موم جلبک، موم عسلی، موم آلوئه ورا، موم زیتونی، موم رز، موم طلایی، موم نقره ای، موم زغال اکتیو و موم کاکائو آشنا خواهد شد.

آیا بازار کار اپیلاسیون خوب است؟

این روزها بازار کار اپیلاسیون بسیار داغ است و جزو رشته های پر مشتری در خدمات آرایشگری محسوب می شود. اپیلاسیون جزو روتین ترین کارهایی است که در همه آرایشگاه ها انجام می شود.اگر فضایی بهداشتی، آرام و تمیز برای مشتریان خود فراهم کنید و در کار خود مسلط و حرفه ای باشید می توانید از این طریق به راحتی به درآمد بالایی برسید.

چگونه میتوان در کار اپیلاسیون حرفه ای شد؟

در دوره آموزش اپیلاسیون آموزشگاه لیدا رهام، هنرجو بعد از آشنایی با انواع موم های گیاهی و سنتی مورد استفاده، روش صحیح انجام کار را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرد. در دوره اپیلاسیون هنرجو با آنالیز ساختمان پوست و مو، ساخت موم گیاهی و سنتی ، استفاده از ابزار و مواد متناسب با نوع پوست، تهیه انواع موم (سرد و گرم)، آموزش روش های استفاده از انواع موم، بکارگیری موم سرد، آموزش وکس صورت، پیرایش موهای زائد با موم، مو زدایی بالا تنه، مو زدایی صورت(دپیلاسیون) ، مو زدایی پا، مو زدایی قسمت های حساس پوست و پاک کردن مواد اضافه آشنا خواهدشد و در تمام این مباحث مسلط می شود.

دلیل پرطرفدار بودن اپیلاسیون بدن چیست؟

حذف موهای زائد بدن به دلیل حفظ بهداشت فردی از متداول ترین کارهایی است که بیشتر خانم ها به آن توجه دارند. این روش سرعت رشد موهای بدن را کم می کند و تا چند هفته پوستی صاف و بدون مو خواهید داشت. از طرفی پودر های مو بر به دلیل داشتن مواد شیمیایی باعث ابتلا حساسیت های پوستی و یا ایجاد جوش هایی در سطح پوست می شوند. بنابراین اپیلاسیون همیشه بین خانم ها بسیار محبوب است و بازار کار آن رونق دارد.

بعد از گذراندن دوره چه مدرکی دریافت میکنیم ؟ 

مدرک فنی و حرفه ای

آیا بعد از گذراندن دوره میتوان بطور مستقیم وارد بازار کار شد؟

بله سرفصل های جامع آموزشگاه لیدا ویژه ورود به بازار کار است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *