آموزش پاکسازی پوست و فیشیال صورت در کرج با ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

  آموزش پاکسازی پوست صورت در مدرسه زیبایی لیدارهام کرج توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس فیشیال پوست در آموزشگاه فیشیال پوست در کرج شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش پاکسازی پوست صورت با مواد و دوره آموزش پاکسازی و فیشیال پوست با دستگاه می شود. هنرجویان در پایان آموزش فیشیال صورت در کرج، برای ورود به بازارکار آماده می‌شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. هنرجویان بعد ازآموزش دوره های فیشیال صورت در آموزشگاه پاکسازی پوست در کرج می توانند به دوره آشنایی با تجهیزات پزشکی که شامل کار با دستگاه های میکرودرم ابریژن، مینی هایفو، مینی RF و … می شود، ورود کنند. همچنین شما می توانید بعد از گذراندن دوره فیشیال پوست در کرج با مراجعه به مراکز پوست و مو، مجوز تاسیس یک اتاق پوست را بگیرید.

پوست سالم و شفاف یکی از مهم ترین معیارهای زیبایی است. پاکسازی پوست صورت باعث شفافیت و شادابی پوست می شود و روند پیر شدن پوست را به تاخیر می اندازد. این روش به لایه برداری،حذف سلول های مرده، از بین رفتن جوش های سر سیاه و چربی اضافی از سطح پوست کمک می کند و باعث می شود اکسیژن و مواد مغذی بهتر به لایه های زیرین پوست برسد. روش پاکسازی معمولا در چند مرحله و با توجه به نوع پوست مشتری انجام می شود.

آموزش فیشیال صورت در مرکز فیشیال تخصصی پوست لیدا رهام در کرج با ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای کشور مناسب هنرجویان عزیزی که قصد انجام خدمات پاکسازی پوست صورت و زیبایی در کرج، ایران و خارج از ایران را دارند.

 دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج به دو بخش مبتدی و پیشرفته تقسیم میشود و هر بخش دارای سرفصل های جامع مربوط بخود میباشد.

 سرفصل های دوره آموزش مبتدی پاکسازی پوست در کرج

 • بهداشت فردی محیط کار استریل کردن و ضد عفونی کردن تجهیزات و لوازم محیط کار
 • آنالیز ساختمان پوست و مو
 • آبرسانی پوست
 • لایه برداری پوست
 • آبرسانی پوست
 • شناخت انواع پوست
 • پاکسازی انواع پوست 
 • مراقبتهای بعد از پاکسازی

سرفصل های دوره آموزش پیشرفته پاکسازی پوست و فیشیال پوست در کرج

 • پکیج دور چشم و دور لب
 • دستگاه گالوانیز
 • تونل led
 • ماسکهای لاتکسی
 • پیلینگ (لایه برداری)
 • اتوی صورت اولتراسوند
 • هایفرکوئنسی
 • میکرودرم

سرفصل های دوره تخصصی آموزش فیشیال پوست در کرج

 • فیان و پلکسر (پلک،خط خنده،بینی )
 • میکرونیدلینگ،مزونیدلینگ
 • لیزر جای زخم
 • رفع کک و‌مک و خال
 • پوست کره ای

آموزش خدمات پوست را هم مطالعه کنید.

مرکز تخصصی فیشیال پوست لیدا رهام در کرج مجهز به جدیدترین دستگاه هیدروفیشیال برای درمان مشکلات پوست و جوانسازی پوست صورت با انواع تایپ هاست. زیرا مرکز پاکسازی صورت لیدا رهام در کرج مجهز به بهترین برندهای کابین پوست و متخصصین فیشیال صورت حرفه ای در مرکز فیشیال پوست کرج هست. با سابقه درخشان ۱۰ ساله و رزومه عالی در رابطه با مشتری مداری و رضایت مشتری های پاکسازی پوست در بهترین مرکز فیشیال پوست کرج.

 وسایل و ابزارهای مورد نیاز آموزش پاکسازی پوست در کرج

 جدیدترین تکنیک ها و ابزار برای پاکسازی پوست در آموزشگاه فیشیال پوست لیدا رهام در کرج در اختیار هنرجویان قرار میگیرد.

 هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: دستگاه بخور، درما رولر، کاردک، پیش بند و حوله یک بار مصرف، ملحفه یکبار مصرف،انواع کرم و ماسک های مخصوص، انواع لوسیون ها و اسکراب ها و انواع دستگاه های میکرونیدلینگ، میکرودرم و RF و تونل LEDو دستگاه هایفومی شود.

 نحوه برگزاری کلاسهای آموزشی پاکسازی پوست در کرج

 • در محیطی حرفه ای و بهداشتی
 •  هزینه کلاسهای آموزشی و ساعت و روز برگزاری کلاسها متناسب با بودجه و زمان هنرجویان عزیز میباشد.
 • هنرجویان شهرستانی نیز میتوانند براحتی در کلاسهای پاکسازی و مراقبت پوست شرکت کنند.
 • کلاسها به دو صورت خصوصی و گروهی برگزار میشوند.

هزینه آموزش پاکسازی پوست در کرج

 • کلاسهای گروهی دوره مبتدی پاکسازی پوست با تعداد ۸ تا ۱۰ نفر بمدت ۴جلسه
 •  کلاسهای خصوصی دوره مبتدی پاکسازی پوست بصورت تک نفره و بمدت زمان ۳جلسه 
 •  کلاسهای گروهی دوره پیشرفته پاکسازی پوست با تعداد ۸ تا ۱۰ نفر بمدت زمان ۵جلسه
 •  کلاسهای خصوصی دوره پیشرفته پاکسازی پوست بصورت تک نفره بمدت زمان ۴جلسه
 • دوره آموزشی تخصصی در ۳جلسه 
 • پکیج اقتصادی آموزش فیشیال تخصصی پوست در مدرسه زیبایی لیدا رهام که شامل مجموع دوره مبتدی و پیشرفته است و مناسب ورود به بازار کار 
 • در ۸جلسه بصورت گروهی ۸تا ۱۰ نفره 
 • در ۶ جلسه بصورت خصوصی ۱تا ۲ نفره 

اجاره اتاق فیشیال پوست در کرج فقط به فیشیال کارهای تخصصی که با دستگاه و برندهای هوم کر معروف دنیا کار می‌کنند با قیمت مناسب فیشیال صورت را به مشتری ارائه میدهیم.

آموزشگاه فیشیال پوست لیدا رهام در کرج با سابقه طلایی در زمینه آموزش فیشیال تخصصی پوست به هنرجویان و فارغ التحصیلی بالاترین تعداد هنرجوی پاکسازی پوست صورت در کرج  و  هنرجویان بهترین فیشیال پوست کرج.

هر ماه بالای بیست نفر هنرجو در مرکز تخصصی فیشیال پوست لیدا رهام دوره تخصصی فیشیال صورت و پاکسازی پوست صورت را گذرانده و مدرک تجهیزات پوستی و پاکسازی تخصصی پوست صورت و فیشیال تخصصی پوست در کرج را دریافت می‌کنند.

تمامی هنرجویان دوره صفر تا صد آموزش فیشیال تخصصی پوست کرج بعد از پایان دوره آموزش پاکسازی تخصصی پوست صورت اتاق فیشیال اجاره می‌کنند و یا در اتاق پوست مراکز و کلنیک های زیبایی بعنوان فیشیال کار متخصص کرج شروع به کار و کسب درآمد می‌کنند.

لازم به ذکر است که دوره آموزش تخصصی فیشیال پوست در حال حاضر بهترین لاین آموزش زیبایی است که هنرجویان با ثبت نام در دوره آموزش پاکسازی صورت کرج در بهترین آموزشگاه فیشیال کرج و بهترین مرکز خدمات فیشیال پوست کرج می‌توانند بهترین خدمات پاکسازی پوست مهرشهر و بهترین خدمات فیشیال صورت کرج را به مشتریان فیشیال ارائه دهند و بهترین فیشیالیست  و قیشیال کار حرفه ای کرج باشند

امروز در نت برگ پاکسازی پوست کرج بسیاری از هنرجویان فارغ التحصیل بهترین مرکز فیشیال پوست لیدا رهام مشتری جذب کرده و قیمت مناسب پاکسازی پوست صورت کرج را دریافت می‌کنند .

در کلنیک پاکسازی پوست لیدارهام کرج مناسب ترین قیمت پاکسازی پوست صورت و بهترین قیمت فیشیال صورت دارد.

مدعی هستیم که بهترین آموزش فیشیال صورت کرج را در آموزشگاه اسکین کر لیدا رهام کرج داریم و مدرک بین المللی پاکسازی پوست را به هنرجویان دوره صفر تا صد فیشیال صورت می دهیم.

این مطلب را هم بخوانید : پاکسازی پوست چیست؟

بعد از اتمام دوره آموزش پاکسازی پوست صورت در کرج هنرجو چه توانایی هایی کسب می کند؟

 پس از اتمام دوره هنرجو با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام پاکسازی پوست از جمله دستگاه بخور، درما رولر، انواع ماسک ها و آبرسان ها، ماسک زیبایی، اسکراب، دستگاه میکرونیدلینگ، دستگاه میکرودرم، دستگاه RF، دستگاه های فرکانسی آشنا خواهد شد و در کار با آنها حرفه ای می شود.

تمام روش هایی که یک متخصص فیشیال پوست برای انجام کار باید بداند را یاد می گیرد و در انجام پاکسازی پوست صورت با انواع ماسک های ژله ای و گیاهی، ماساژ صورت، پاکسازی با دستگاه اولتراسونیک یا اتوی صورت، میکرودرم و هیدرودرمی پوست، میکرونیدلینگ، مزووایت، مزوتراپی، RF، لیفتینگ و پیلینگ مسلط می شود.

آیا پاکسازی پوست در کرج بازار کار خوبی دارد؟

این روزها بازار کار پاکسازی پوست بسیار داغ شده و به طرفدارن این رشته روز به روز اضافه می شود. رسیدگی به پوست صورت و حفظ زیبایی پوست برای همه خانم ها و آقایان بسیار مهم است. از طرفی بسیاری از خانم های شاغل به دلیل کمبود زمان برای پاکسازی پوست خود به آرایشگاه ها و مراکز زیبایی مراجعه می کنند. اگر هنرجو در این کار حرفه ای شود و از مواد مرغوب استفاده کند به سرعت مشتریان پر و پا قرص خود را پیدا خواهد کرد و می تواند در کوتاه ترین زمان به درآمد بسیار خوبی برسد.

چگونه میتوان متخصص پاکسازی پوست در کرج شد؟

 با شرکت در دوره آموزش تخصصی فیشیال پوست در کرج و انتخاب پکیج اقتصادی در آموزشگاه آرایشگری زنانه لیدارهام،شما بعد از آشنایی با انواع پوست ها، روش های متداول پاکسازی و مناسب هر نوع پوست را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. سپس با مباحث آناليز كردن ساختمان پوست، انواع پوست، تشخيص نوع پوست، انواع بيماري هاي پوستي، انواع پاك كننده هاي پوست، شناخت انواع ماسک ها، تشخيص مواد مصرفي متناسب با نوع پوست مشتری، پاكسازي انواع پوست، لایه برداری، مراقبت هاي بعد از پاكسازي پوست، میکرودرم، اولتراسونیک، هایفرکوئنسی، میکرونیدلینگ، مزووایت، مزوتراپی، RF، لیفتینگ، پیلینگ، میکرودرم و مزوتراپی به صورت کاملا عملی و با استفاده از مدل واقعی آشنا خواهید شد.در پایان دوره مدرک فنی و حرفه ای این تخصص را کسب میکنید.

 آیا پاکسازی پوست دربین بانوان کرج پرطرفدار است؟

 همه خانم ها به دنبال پوستی تمیز، براق و بدون لکه هستند. پاکسازی پوست از پیر شدن سریع پوست جلوگیری می کند. این روزها به دلیل آلاینده های موجود در هوا، پوست همه افراد نیاز به لایه برداری، تمیز شدن و مراقبت بیشتر دارد. داشتن پوست سالم و شاداب نیازمند صرف وقت و هزینه است و باید در این زمینه از کسانی که شناخت و تخصص کافی در این رشته دارند کمک گرفت. تمامی این موارد دلیل رونق بازار کار پاکسازی پوست می باشد.

بعد از اتمام دوره آموزش فیشیال پوست در کرج  چه مدرکی دریافت میکنیم؟

بعداز اتمام دوره آموزش پاکسازی پوست در بهترین آموزشگاه فیشیال پوست در کرج شما مدرک فنی حرفه ای مراقبت و پاکسازی پوست صورت زنانه را دریافت می کنید.

آیا با مدرک پاکسازی پوست می توان اقدام به تاسیس سالن زیبایی کرد؟

خیربعد از گذراندن دوره آموزش پاکسازی پوست می توانید با گذراندن دوره آرایش پیرایش سالن زیبایی تاسیس کنید.

اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشته باشیم باید دوباره هزینه پرداخت کنیم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۳ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

بعد از گرفتن مدرک پاکسازی پوست میتوان در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار شد؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

بعد از پایان دوره میتونم بلافاصله وارد بازار کار شویم؟

بله، سرفصل های دوره ی آموزشی پاکسازی پوست در آموزشگاه فیشیال پوست لیدا رهام در کرج ، ویژه ورود سریع به بازارکار طراحی شده است و همینطور هنرجویانی که نمره بالا کسب کنند در آزمون از طرف آموزشگاه به بازار کار معرفی می‌شوند .

آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی داریم؟

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید.

آیا برای میکرونیدلینگ به تنهایی مدرک فنی حرفه ای دارید؟

میکرونیدلینگ زیر مجموعه رشته تجهیزات پزشکی در فنی حرفه ای می باشد و مدرک آن تحت عنوان مدرک تجهیزات پزشکی فنی حرفه ای به هنرجو ارائه می شود.

هنرجویانی که ساکن کرج نیستند. چگونه می‌توانند  تو دوره های آموزشی پاکسازی پوست شرکت کنند؟

آموزشگاه لیدا رهام آموزش ها ی پاکسازی و فیشیال پوست رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز ازتخفیف ویژه هتل های کرج  نیز استفاده کنند.

 

برای اطلاع از قیمت پاکسازی تخصصی پوست صورت و قیمت بهترین فیشیال صورت کرج با شماره ۰۹۱۲۸۶۹۶۸۰۰ تماس بگیرید و یا در واتساپ با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *