صافی و احیا مو

صافی و احیا مو


مو از شگفت انگیز ترین و مهمترین عنصر زیبایی در تمامی افراد خصوصا خانم ها می باشد و تقریبا تمام خانم ها تجربه تغییر رنگ مو را داشته اند.

رنگ مو اغلب از مواد شیمیایی درست می شوند به همین جهت باعث بروز آسیب های متعددی به موهای شما می شوند. یکی از متداول ترین روش های تغییر رنگ مو، دکلره می باشد که باعث بروز آسیب های متعددی به موها خواهد شد.

صافی و احیاء مو همچون ریباندینگ و پروتئین تراپی از جمله روش هایی برای صاف و لخت کردن مو است که افراد زیادی از این روش استفاده می کنند و یا به دنبال انجام آن هستند. این عمل با استفاده از کراتین که نوعی پروتئین است انجام می پذیرد.

از مهمترین مزایای صافی و احیاء مو این است که دیگر لازم نیست ساعات طولانی را صرف سشوار کشیدن موهای خود نمایید. موهای شما پس از صافی و احیاء مو رطوبت خود را دوباره بدست آورده و دیگر ظاهر خشک نخواهند داشت با ما زیبایی و طراوت را به موهای خود بازگردانید.  ویتامینه موها در زمانی که سالم هستند اما دچار خشکی و زبری شده اند، می تواند تاثیرات شگرفی بر زیبایی موها داشته باشد.

صافی و احیا مو

افرادی که بر اثر عواملی مثل سوختگی موها که ناشی از استفاده مواد شیمیایی می باشد و موهای دمیج شده دارند می توانند از صافی و احیاء مو استفاده کننده و از این متد درمانی جهت ترمیم و تقویت موهایشان بهره ببرند. باید بدانید که اولین راه درمان موهای دمیج شده، کوتاه کردن آنها می باشد و راه حل دوم استفاده از روش صافی و احیاء مو است.

اگر فردی نخواهد موهای مجعدی خود را از دست دهد و موهایش به روش ریباندینگ، صاف شود کراتین احیا کننده مو را باید انتخاب کند زیرا مواد کراتینه خیلی هم قدرت صافی ندارد و در حد اینکه وز مو را بگیرید آن را لخت می کند. کاربرد صافی و احیاء مو، درمان مو، صاف کننده مو و از بین برنده وزی موهای می باشد که نتیجه آن ۷۰ درصد احیا و ۳۰ درصد صافی می باشد. اگر مو سر بعد از رنگ و مش های مکرر دچار بد فرمی و بد حالتی شود و یا اینکه حالت وز به خودش بگیرد و خشک و بی آب شود و در واقع برق مو از بین می رود که نشان دهنده این است که نیاز به صافی و احیاء مو دارند.

پس این مواد را می توانیم هم پیش و هم بعد از استفاده مواد شیمیایی، مثل رنگ مو، دکلره، ریموورها انجام دهیم و هیچ مشکلی به وجود نمی آید که کراتینه  احیا بعد از دکلره انجام شود و یا قبل آن انجام شود و احیاء مو می‌تواند به موهای مرده شما جانی دوباره ببخشد. بازگشت مو به حالت طبیعی و شاداب اولیه و تغییر وضعیت آن از حالت وزوز و خشک تا زمان ریزش و رویش مجدد موی نتیجه صافی و احیاء مو است. ماندگاری احیاء مو ۴ تا ۶ ماه است که بستگی به نوع نگهداری مراجعه کننده دارد، برخی از شامپوها و نرم کننده های مخصوص استفاده نمی کنند که باعث کمرنگ شدن دوام احیاء مو می شود.

تفاوت کراتین صافی مو با کراتین احیاء مو

صافی و احیاء مو همانطور که از نامش مشخص است، به کمک کراتین انجام می گیرد می باشد و یک متد درمانی می باشد. ماده کراتین در موی همه انسان ها وجود دارد و در برخی کم است و در برخی زیاد است. اما به کمک متد صافی و احیاء مو، کراتین به موهای شما اضافه می شود و میزان آن افزایش پیدا می کند.جا اینکه یک نوع کراتین صافی ۱۰۰٪ به موها می‌دهد و نوع دیگر کراتین فقط احیا ۱۰۰٪ به مو می‌دهد بنابراین کلاینت می‌تواند انتخاب کند که آیا موهای لخت دوست دارد و طرفدار صاف شدن ۱۰۰٪ موهایش است و یا میخواید با حفظ حالت طبیعی و ژنتیکی موهای سالم داشته باشد .

صافی و احیاء مو، علاوه بر خاصیت احیاء کنندگی، موهای شما را صاف نیز می کند. بنابراین متدی که خاصیت احیا کنندگی نداشته باشد و فقط صافی ایجاد کند، ریباندینگ نامیده می شود که کلیه این متدها توسط تیم متخصص کلینیک صافی مو و ریباندینگ لیدا رهام به بهترین صورت انجام می گیرد.

فواید احیای موها

انجام صافی و احیاء مو باعث می‌شود که موها مجددا شادابی خود را بدست آورند و تقویت بافت‌های چربی موجود در موها، ظاهری بسیار زیبا‌ و درخشان ‌به موهای شما می دهد. باید توجه داشته باشید که در صورت وجود آسیب‌های شدید در موها، به کارگفتن شیوه ویتامینه‌ برای تقویت موها مناسب نخواهد بود.

امروزه مواد و متدهای بسیاری برای صافی و احیا مو در بازار موجود هستند اما چیزی که مبرهن است و نکته قابل توجه این است که؛ متد صافی و احیا باید حتما توسط اشخاص متخصص و حرفه ای انجام شود در غیر اینصورت ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به موهای شما وارد شود.

برای هرگونه مشاوره حضوری و یا تلفنی میتوانید با مشاوران ما در واتساپ در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۶۹۶۸۰۰

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *