فیان یا فیلینگز چیست؟

فیلینگز که به آن فیان یا فی آیون نیز گفته می شود با استفاده از دستگاه فیان یا فی آیون جوانسازی پوست را انجام می دهد. ببینیم فیان چیست ؟ این دستگاه با استفاده از یک قلم الکترونیکی است که به آن یک  سوزن بسیار نازک متصل شده سوراخ های کوچک روی پوست ایجاد میکند. با ایجاد این سوراخ های کوچک، پوست کلاژن طبیعی را دوباره تولید می کند و ظاهر خطوط، چین و چروک ها و ظاهر پوست را بهبود می بخشد. این روش همانند میکرونیدلینگ پوست با هدف جوانسازی پوست انجام می شود. در واقع فیان پوست با استفاده از حالت طبیعی ترمیم پوست، به همان روش لیزر عمل می کند. فقط شما به جای استفاده از گرما یا نور، پوست  به صورت مکانیکی تحریک می‌شود. فی نیدلینگ پوست یکی دیگر از روشهای درمانی است که کاربردهای مشابهی دارد.

فیان یا فی آیون نسل جدیدی از پلکسر یا پلاسما جت است که نقاط بسیار ریزتری توسط سوزن های نازک دستگاه فیان روی پوست ایجاد می‌شود و در نتیجه دوره نقاهت پوست کوتاه است و بسیار زود خوب می‌شود. این روش جوانسازی یعنی فیان پوست یا همون فی آیون نسل جدید پلکسر بسیار کمتر تهاجمی است نسبت به پلاسماجت و به زمان کمتری برای بهبودی نیاز دارد. قرمزی پوست در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت فروکش می‌کند. فیلینگز یک راه نهایی برای درمان آکنه، رنگدانه و کک و مک و لکه های قهوه ای پوست، خطوط و چین و چروک، زخم های سطحی است. همچنین می‌توان آن را با ژل‌های هیالورونیک اسیدی تجویز که برای آبرسانی و کمک به فرآیند جوان‌سازی به پوست القا می‌شوند استفاده کرد.

مدرسه مو لیدا رهامی بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرج می باشد.

درمان هایی که با فیان انجام می‌شود:

 • بلفاروپلاستی غیرجراحی – منجر به لیفت، سفت کردن و جوانسازی پلک های افتادگی، شل، چروکیده یا کلاهدار پلک های پایین و بالایی می شود.
 • جوانسازی و سفت کردن زیر چشم / پلک پایین
 • سفت، لیفت و جوانسازی خطوط و چین و چروک های صورت و بدن برای کاهش ظاهر آنها. نواحی پرطرفدار عبارتند از: خطوط افراد سیگاری، خطوط خنده، خطوط پای کلاغی، چین و چروک های پیشانی، خطوط اخم بین چشم ها، گونه ها و نواحی پیش گوش (در جلوی گوش).
 • حذف زگیل و برچسب پوستیدرمان پلاسما فقط به این نواحی محدود نمی شود، اما سایر نواحی بدن از جمله ناف نیز قابل درمان هستند.

پلاسمای فیان چیست؟ و چگونه باعث جوانسازی می شود؟

درمان پلاسما فیان بر اساس ایجاد مجموعه ای از نقاط دقیق در مجاورت خطوط کششی روی پوست است. این فرآیند باعث انقباض و سفت شدن الیاف پوست می شود تا اثری لیفت، بازسازی و جوان کننده ایجاد کند. قلم فیلینگز از حالت پلاسمایی ماده استفاده می کند. این اصل شامل یونیزاسیون گازهای هوای اتمسفر برای ایجاد تخلیه الکتریکی ریز است که باعث تصعید لایه سطحی و درمان افتادگی پوست می شود.

از این روش می توان برای جوانسازی نواحی حساس بدون نگرانی از آسیب رساندن به بافت اطراف یا اعمال انرژی گرمایی ناخواسته استفاده کرد. دستگاه پلاسما فیلینگز یک دستگاه قابل حمل کاربردی است که از پرتو متمرکز دقیق انرژی پلاسما فیان برای تصعید لایه سطحی پوست (اپیدرم) استفاده می کند. بدون اینکه آسیبی به بافت های زیرین یا مجاور وارد کند.

همچنین ببینید: آموزش تخصصی فیشیال پوست 

تماس با ما : 09128696800 و 02632400519

فیان بینی چیست؟

جدیدترین نسل دستگاه های پلاسما فیان که قادر به درمان، کوچک کردن بینی هستند. این عمل برای بینی‌های گوشتی بسیار مناسب است. استفاده از دستگاه پلاسما فیان بینی باعث می‌شود سوراخ‌های بسیار ریزی روی سطح بینی ایجاد شود. که این سوراخ‌ها باعث انقباض و سفت شدن فوری فیبرهای پوست می‌شود. همچنین گرمای ایجاد شده با دستگاه فیان به عمق پوست نفوذ کرده و باعث فعال کردن کلاژن سازی پوستمی شود. از طرفی این گرما باعث از بین رفتن چربی زیر پوست بینی می‌شود و این روند به کوچک کردن سایز بینی کمک می‌کند.

فیان بینی چه عوارضی دارد؟

همه روش‌های کوچک کردن بینی ممکن است عوارضی داشته باشند اما فیان بینی از امن‌ترین و کم عوارض‌ترین روش‌های کاهش سایز بینی است. در کل توصیه می‌شود جهت انتخاب بهترین روش برای کوچک کردن بینی خود، حتماً با پزشک متخصص مشورت نمایید تا بتوانید بهترین تصمیم را با کم‌ترین عوارض و بهترین نتیجه بگیرید.

 • از عوارض فیان بینی می‌توان به سوختگی سطحی پوست اشاره کرد که معمولاً طی زمان کوتاهی از بین می‌رود.
 • با انجام فیلینگز یا فیان بینی روی سطح پوست سوراخ‌های بسیار ریز ایجاد می‌شود که حاصل سوختگی توسط پلاسما فیان است.

فیلینگز چشم را می‌توان برای کاهش چین و چروک دور چشم انجام داد؟

چشم ها تاثیر زیادی در زیبایی دارند، به همین دلیل روشهای زیادی برای زیبایی طبیعی چشم ها وجود دارد مانند اکستنشن مژه که باعث زیبایی طبیعی مژه ها می شود . درمان فیان یا فیلینگز می تواند برای کاهش چین و چروک دور چشم استفاده شود. فیلینگز چشم همچنین قادر است لکه های پوستی را از بین ببرد. این روش انقلابی قادر به دستیابی به نتایج قابل مقایسه با نتایج جراحی زیبایی است . نتایج فیلینگز چشم  ۲۴ ساعت پس از عمل قابل مشاهده است و تا چند ماه باقی می مانند. همچنین این روش جوانسازی یکی از روشهای بدون درد در نظر گرفته شده است.

جوانسازی پوست با فیلینگز چگونه انجام می‌شود؟

این روش با هدف تحریک پوست و فرآیندهای طبیعی تولید کلاژن و بازسازی انجام می شود. در برجسته ترین نواحی چین و چروک ها سوزن های دستگاه پلاسما فیان تا عمق ۰٫۲ تا ۰٫۷۵ میلی متری به پوست نفوذ می کنند و فیان بدون درد انجام می شود.

در طول درمان، سرم مخصوص جوانسازی پوست که شامل هیالورونیک اسید است، روی سطح پوست اعمال می شود و جذب پوست می شود. پس از درمان، نوع خاصی از محصول مراقبت های بعد از فیلینگز (کوکتل پوستی نهایی و کرم PhiSoothing) به مشتری داده می شود که باید طبق دستورالعمل استفاده شود. استفاده صحیح از محصولات مراقبت های بعد از فیان از اهمیت بالایی برخوردار است.

مزایا و نتایج جوانسازی پوست با فیلینگز

نتایج درمان عبارتند از: آبرسانی پوست، افزایش رنگ پوست و صافی که باعث می شود چین و چروک های موجود کمتر دیده شوند و پوست جوان تر به نظر برسد. نتایج ۲۴ ساعت پس از انجام فیلینگز قابل مشاهده است و تا چند ماه باقی می ماند. جوانسازی پوست با فیلینگز تا سه بار با فاصله ده تا چهارده روز تکرار می شود.

پس از عمل به روشی مشابه آفتاب سوختگی متوسط سطح پوست قرمز و برافروخته می شود. همچنین ممکن است دچار سفتی پوست و حساسیت خفیف به لمس ناحیه تحت درمان پلاسما فیان شوید. چند ساعت پس از درمان، این موارد کاهش می یابند و در ۲۴ ساعت آینده پوست به طور کامل بهبود می یابد. پس از ۳ روز تمامی عوارض فیلینگز برطرف می شود.

همچنین ببینید: خدمات فیشیال تخصصی صورت 

تماس با ما : 09128696800 و 02632400519

رفع افتادگی پلک با فیلینگز

درمان فیلینگز باعث رفع افتادگی پلک می شود. فیلینگز می تواند برای چین و چروک های کششی-پای کلاغ، خطوط ماریونت استفاده شود، از آن برای درمان اسکار استفاده می شود. همچنین قادر است لکه های پوستی را از بین ببرد (آموزش پیشرفته فیان مورد نیاز است). نتایج درمان افتادگی پلک با فیان پلک بالا قابل مقایسه با نتایج جراحی زیبایی است. از آنجا که فیان پلک بالا در ظاهر چشم ها تاثیر بسزایی دارد بهتر است قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو فیان را انجام دهید.

عوارض فیان پلک بالا

پلاسما فیان پلک بالا یکی از بهترین راه ها برای درمان افتادگی پلک است که بسیاری از عوارض روش های جراحی مانند عفونت را ندارد. و می توان گفت اگر مراقبت های بعد از فیان به خوبی رعایت شوند بهترین جایگزین عمل جراحی پلک است.

رفع ترکهای پوستی با فیان امکانپذیر است؟

فیلینگز یک درمان بسیار مؤثر است که برای درمان ترک‌های پوست و جای زخم نیز موثر است. این درمان میکروسوزن‌های کوچکی است که به پوست نفوذ می‌کنند، که تولید کلاژن طبیعی و بازسازی را تحریک می‌کند، راهی واقعا عالی برای کاهش ترک های پوستی است که در اثر کشش پوست ایجاد می شوند. این ترک های پوستی بیشتر در ناحیه شکم به وجود می آیند. ترکهای پوستی در ناحیه شکم اکثرا در اثر بارداری برای بانوان اتفاق می افتد.

بسته به اندازه ناحیه تحت درمان، فیلینگز این ناحیه تقریباً ۱ ساعت طول می کشد. اندازه ترک‌ها، مدت زمانی که در آنجا بوده‌اند و سن شما به تعداد دفعاتی که ممکن است به فیلینگز نیاز داشته باشید بستگی دارد. به طور معمول، اکثر مراجعین فقط به ۱ تا ۲ درمان نیاز دارند، اما باید هر مشتری را مورد به مورد بررسی کنیم.

پس از فیلینگز پوست (فیان پوست)شما هیدراته و صاف می شود، که باعث می شود علائم ترکهای پوستی موجود کمتر دیده شوند و پوست جوان تر به نظر برسد. اکثر افراد ۲۴ ساعت پس از عمل نتایج را تجربه می کنند. در صورتی که وزن خود را حفظ کنید، نتایج همیشگی خواهند بود.

رفع اسکار آکنه با فیان قابل انجام است؟

درمان های فیان پوست شما را هیدراته می کند. پوست صاف تری خواهید داشت که باعث می شود اسکارهای آکنه کمتر دیده شوند. مشتریان ما ۲/۳ روز پس از انجام فیلینگز نتایج را مشاهده می کنند. اسکارهای آکنه بر نمی گردند. این روش را می توان تا سه بار با فاصله ده تا چهارده روز تکرار کرد.

قلم فیان یک دستگاه قابل حمل کاربردی است که با استفاده از یک پرتو متمرکز دقیق از انرژی پلاسما، لایه سطحی پوست (اپیدرم) را تصعید می کند، بدون اینکه آسیبی به بافت های زیرین یا مجاور وارد کند.

 کاهش و از بین بردن جای زخم با فیان یا فیلینگز قابل انجام است؟

فیلینگز یک درمان انقلابی و بسیار موثر از آلمان است که برای کاهش ظاهر قابل مشاهده اسکار طراحی شده است. بسته به اندازه ناحیه تحت درمان، درمان تقریباً ۱ ساعت طول می کشد. عرض و طول اسکارها، سن شما و مدت زمانی که در آنجا بوده اند تعیین کننده تعداد درمان هایی است که ممکن است نیاز داشته باشید. به طور معمول، اکثر مراجعین فقط به ۱ تا ۲ درمان نیاز دارند، اما ما باید هر مشتری را مورد به مورد بررسی کنیم.

همچنین ببینید : خدمات مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ پوست 

تماس با ما : 09128696800 و 02632400519

مزایا و نتایج

پوست شما هیدراته می شود، رنگ پوست افزایش یافته و صاف می شود که باعث می شود جای زخم های موجود به میزان قابل توجهی کمتر قابل مشاهده باشد.

مشتریان ما ۲/۳ روز پس از عمل نتایج را تجربه می کنند. به شرطی که وزن خود را حفظ کنید و پوست را کشش ندهید، درمان شما به طور نامحدود ادامه خواهد داشت.

این روش را می توان تا سه بار با فاصله ده تا چهارده روز تکرار کرد.

نتایج تضمین شده

برای تخصص و نتایج تضمین شده ما، هزینه یک درمان کاهش اسکار تنها ۱۵۰ پوند است. مشاور ما بیش از ۵۰۰ ساعت تجربه درمان فیلینگز دارد.

دوره ها در صورت توصیه مشاور در دسترس هستند.
شامل مشاوره اولیه
در صورت لزوم شامل پیگیری سلامت می شود.

مراقبت های بعد از فیلینگز یا فیان

بلافاصله پس از انجام فیان ، هنرمند ماسک پس از درمان فیس را اعمال می کند و کرم تسکین دهنده فیس و کوکتل پوست نهایی را با دستورالعمل های دقیق برای استفاده در اختیار مشتری قرار می دهد.

این احتمال وجود دارد که ناحیه تحت درمان قرمز شود. مراجعه کننده حدود ۳ روز پس از درمان احساس سوزن سوزن شدن و سفت شدن پوست کند.

 •  صورت خود را به مدت ۱۲ ساعت شستشو ندهید.
 • تا ۴۸ ساعت بعد از فیان در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و از عینک آفتابی تیره استفاده کنید.
 •  به مدت ۲۴ ساعت آرایش نکنید.
 •  از فونداسیون و پودر به مدت ۴۸ ساعت استفاده نکنید.
 •  به مدت ۵ روز از سونا، استخر و سولاریوم استفاده نکنید و خود را در معرض فعالیت بدنی قرار ندهید.
 •  به مدت ۲ روز خود را در معرض فعالیت بدنی قرار ندهید.
 •  برای ۳ هفته آینده از بوتاکس یا فیلر استفاده نکنید.
 • از محصولات بهداشتی تهاجمی (عطر، صابون و غیره) استفاده نکنید.

خوشه های فیان لکه های زرد رنگ تا قطر ۰٫۲ میلی متر در ناحیه تحت درمان ظاهر می شوند و تا ۵ روز قابل مشاهده خواهند بود. پلک های چشم ممکن است متورم شوند و مشتری احساس سوزن سوزن شدن کند. هیچ کرم بعد از درمان وجود ندارد که نیاز به استفاده داشته باشد و مشتری می تواند از فونداسیون برای پوشش ناحیه تحت درمان استفاده کند. تمام عوارض جانبی باید طی ۷ تا ۱۰ روز ناپدید شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *