آموزش لیفت و لمینت مژه در کرج

در دوره آموزش لیفت و لمینت مژه، یک روند کامل لیفت مژه و تقویت مژه ها جهت زیبایی بیشتر مژه به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به لیفت و لمینت مژه ازجمله: آموزش شناخت مواد لیفت و ابزار انجام لیفت مژه، آموزش نحوه صحیح گذاشتن مواد لیفت، روی مژه ها، آموزش تنظیم میزان فر مژه بر اساس درخواست مشتری، آموزش نحوه پاک کردن مواد و شست و شوی مژه ها بعد از انجام لیفت و آموزش مراقبت های بعد از انجام لیفت مژه هنرجو در این دوره نحوه انجام لیفت و لمینت مژه ها به صورت مرحله به مرحله را می آموزد. هدف دوره آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو در کرج ، آموزش و یادگیری افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای لیفت و لمینت مژه را برای انواع مژه ها با سایزهای مختلف دارند.

 لمینت و لیفت مژه یکی از روش‌های نسبتا جدید برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه است. بسیاری از افراد، این روش‌ها را جایگزین مناسب و کم ضررتری نسبت به اکستنشن مژه می‌دانند.

لمینت و لیفت مژه روشی عالی برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه‌های شما است. اگر مژه‌های کوتاه، مستقیم و افتاده دارید، با این روش می‌توانید به آنها حالت دهید و از زیبایی مژه‌های خود لذت برید.

افرادی که مژه‌های کوتاه و افتاده دارند، سعی می‌کنند با ابزار و محصولات آرایشی مثل فر مژه یا ریمل‌های گوناگون، مژه‌های خود را بالا ببرند و حالت بدهند و آنها را پررنگ‌تر و ضخیم‌تر یا بلندتر جلوه دهند. همین استفاده بیش از اندازه از ریمل، گاهی منجر به ریزش مژه می‌شود و مشکلات مژه را حادتر می‌کند.

لیفت مژه چیست؟

 لیفت مژه روشی عالی برای حالت دادن به مژه و بالا بردن آن است بدون اینکه به مژه‌های طبیعی فرد، آسیبی وارد شود. بسیاری از افرادی که این روش را امتحان می‌کنند، معمولا دیگر سراغ روش‌هایی مثل اکستنشن یا استفاده از فرمژه نمی‌روند زیرا در صورتی که نکات حساس قبل و بعد از انجام لیفت مژه را رعایت کنید این روش نتیجه ای بهتر از اکستنشن مژه یا فرمژه را برایتان به ارمغان می آورد.

لیفت مژه تقریبا شبیه به فرایند فر کردن است که روی مژه‌ها انجام می‌شود. با انجام لیفت مژه و به کمک یک محلول خاص، مژه‌های شما به سمت بالا فر می‌شوند و حالتی طبیعی و در عین حال بسیار زیبا و جذاب، پیدا می‌کنند.

بدون نیاز به مقدمات

بدون هیچ مقدماتی می‌توانید لیفت مژه را امتحان کنید. تنها چیزی که ممکن است به شما پیشنهاد شود، این است که قبل از لیفت مژه، از سرم‌های مخصوصی استفاده کنید که مژه‌های شما را تا جایی که ممکن است، بلند و تقویت کند.

نتایج قابل شخصی‌سازی

اولین مرحله برای لیفت مژه، مشورت با متخصص این کار است. در جلسه مشاوره از شما سوالاتی در مورد استایل مورد نظرتان می‌پرسند و اینکه آیا از ریمل هر روز استفاده می‌کنید یا خیر. دوست دارید مژه‌هایتان همگی رو به بالا باشند یا به دو طرف؟ با توجه به پاسخ‌های شما، ظاهر نهایی مژه را طراحی می‌کنند و میزان فر و بلندی آن را تعیین می‌کنند.

 هنر جویان در کلاس آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو با آموزش تخصصی مربی رسمی فنی حرفه ای تمام نکات و اصول کار را جهت ورود به بازار کار یاد میگیرند

 سوالات متداول در مورد لیفت مژه

 لیفت مژه چیست؟

لیفت مژه به تکنیکی گفته میشود که در آن با استفاده از مواد مخصوص تارهای مژه بالاتر از حد معمول کشیده میشوند. به همین دلیل با این روش مژه ها بلندتر جلوه می کنند و با ایجاد فر حالت زیباتری پیدا می کنند.

 ابزار لازم برای لیفت و لمینت مژه چیست؟

 • برس مخصوص مژه
 • پد سیلیکونی
 • سرم لیفت (لوسیون پرم و فیکس)
 • سرم لمینت
 • سرم و مواد شوینده مژه
 • کراتین
 • رنگ مژه
 • پنس و میله های جداکننده مژه

 چند نوع پد برای لیفت مژه داریم؟

در حالت کلی برای لیفت مژه از دو نوع پد استفاده میشود. نوع اول که برای پلک پایین کاربرد دارد از نوع چسبی و کاغذی بوده و برای پلک بالایی از پد سیلیکونی یا بیگودی استفاده خواهد شد. پد پلک پایین را درست در زیر مژه ها بچسبانید. پد سیلیکونی روی پلک بالایی و پشت مژه ها باید قرار گیرد.

آموزش لیفت ابرو

در دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو در مدرسه زیبایی لیدارهام یک روند کامل لیفت ابرو و تقویت ابروها جهت زیبایی بیشتر ابرو به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به لیفت و لمینت ابرو از جمله: آموزش شناخت مواد لیفت و ابزار انجام لیفت ابرو، آموزش نحوه صحیح گذاشتن مواد لیفت روی ابروها، آشنایی با انواع مواد لیفت و لمینت ابرو، آموزش نحوه پاک کردن مواد و شست و شوی ابروها بعد از انجام لیفت و آموزش مراقبت های بعد از انجام لیفت ابرو می شود. هنرجو در این دوره نحوه انجام لیفت و لمینت ابروها را به صورت مرحله به مرحله را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، آموزش و یادگیری افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای لیفت و لمینت ابرو را برای انواع ابروها با فرم های متفاوت دارند.

سرفصل های لیفت ابرو

 • آموزش انواع روش در لیفت ابرو
 • آموزش انواع روش در لمینت ابرو
 • آموزش نحوه پر پشت کردن ابرو
 • آموزش نحوه صحیح مواد گذاری روی ابرو به ۲ روش متفاوت
 • آموزش روش صحیح حالت دادن به ابرو
 • آموزش روش صحیح شستشو ابرو و مراقبت های بعد از کار
 • آموزش انواع روش بوتاکس ابرو

 مراحل آموزش لیفت ابرو

 1. در ابتدای آموزش لیفت ابرو با انواع روش های لیفت ابرو آشنا می شوید.
 2. سپس مربی به ابزارهای مختلف لیفت در لیفت و لمینت ابرو می پردازد.
 3. در این مرحله، نحوه انجام انواع لیفت ابرو آموزش می بینید.
 4. در مرحله چهارم، نحوه صحیح حالت دادن به ابرو را یاد می گیرید.
 5. در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی لیفت و لمینت ابرو را روی مدل انجام می دهید.

 دوره آموزش لیفت ابرو

در دوره آموزش لیفت ابرو، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. دوره آموزشی لیفت ابرو به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام لیفت ابرو یا مژه در نظر بگیرد، آموزش داده می شود.
سپس در مرحله دوم، اصول آشنایی با آناتومی چهره، نحوه قرینه سازی ابرو و انتخاب رنگ مناسب برای ابرو آموزش داده می شود و مواد استفاده شده در انجام لیفت ابرو معرفی و کاربرد هر یک توضیح داده می شود. این مواد شامل لیفت، فیکس و کراتین بوده که هر کدام کاربرد مشخصی داشته و هنرجو باید کاربرد هر یک را فرا بگیرد. نهایتا در قسمت آخر آموزش، نحوه گذاشتن مواد بر روی ابرو، مدت زمان قرار دادن مواد و همچنین نحوه شست و شو به هنرجو آموزش داده می شود.

 • آموزش دوره لیفت و لمینت مژه و ابرو بصورت گروهی با تعداد ۸ تا ۱۰ نفر
 • آموزش لیفت و لمینت مژه و ایرو بصورت خصوصی به تعداد ۱تا ۲ نفر

این مطلب می تواند برایتان مفید باشد چند دقیقه وقت بزارید و مطالعه کنید. آموزش اصلاح صورت و ابرو

سوالات متداول در رابطه با لیفت و لمینت مژه و ابرو

آیا مژه ها و ابروها با انجام لیفت و لمینت آسیب می بینند؟

خیر اثرات تقویتی هم روی مژه ها و ابروها دارد.

زمانیکه لیفت مژه انجام می شود مژه ها را شکننده می کند، راه حل چیست؟

اگر اصول کار را درست آموزش ببینید  ، پایه کار را درست یاد بگیرید می توانید مژه های حالت دار بدون شکستگی و حالت دار ایجاد کنید.

برای کسانی که از شهرستان می آیند آموزش به چه صورت است؟

این دوره بصورت یک جلسه ای برای شهرستانی ها می باشد برای هنرجوی راه دورمناسب است.

ابروها و مژه های من بی حالت است آیا لیفت گزینه ای مناسب من است؟

بله تکنیکهای حالت دادن به ابرو و مژه برای شما به کار می رود و فوق العاده درتغییر چهره موثر است.

من فیبروز کار ابرو هستم لیفت ابرو هم در کنارش آموزش ببینم تاثیرگذار است؟

بله قطعا تاثیر دارد و معمولا کسانی که میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو انجام می دهند برای موفقیت کار خود لیفت ابرو را نیز آموزش دیده و زیبای چهره مراجعه کننده دو چندان می شود و رضایت او را جلب میکنید.

پس از گذراندن دوره لیفت مژه و ابرو چه مدرکی دریافت میکنیم؟

مدرک فنی و حرفه ای

آیا با مدرک فنی ‌وحرفه ای لیفت مژه و ابرو میتوان سالن زیبایی تاسیس کرد؟

خیر برای تاسیس سالن زیبایی باید حتما در دوره آرایش و پیرایش شرکت کنید.

اگر بعد از گذراندن دوره آموزش نیاز به جلسه رفع اشکال داشته باشیم باید هزینه جداگانه پرداخت کنیم؟

خیر آموزشگاه لیدا تا ۳ ماه پشتیبانی برای هنرجویان عزیز دارد.

آیا بعد از گذراندن دوره میتوان وارد بازار کار شد؟

بله سرفصل های آموزشی آموزشگاه لیدا جامع و ویژه ورود به بازار کار است و هنرجویانی که نمره بالا در آزمون کسب کنند از طرف آموزشگاه لیدا به سالن های زیبایی معرفی می‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *